Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez az árajánlat?

Figyelt kérdés

Nekem tetszik, egy átlagos esküvői menü lesz. Körasztalokkal és a rendezvény terembe kihelyezett polgári esküvővel.

Árak főre lebontva:


Welcome:


2 pohár pezsgő, szénsavas és rostos üdítők, polgári szertartás 1250 Ft.


Újházi tyúkhúsleves

rántott sertés borda

rántott gomba

sült csirke

rizi-bizi, petrezselymes burgonya

sertés pörkölt nokedlivel

ecetes paprika és uborka


a fentiek 4200 Ft.


Töltött káposzta: 375 Ft


Ital csomag: 2200 Ft

Ebben benne van 80liter alkohol ( sör és bor), korlátlan üdítő, ásványvíz és kávé


a tömény, a süti bevihető és nincs dugópénz.


A rendezvényterem 50.000 Ft.


Mit gondoltok? a menün nem akarunk változtatni, nekünk így tökéletes, viszont érdekel, hogy szerintetek ez így milyen. Szerintem nagyon méltányos, nekem nagyon tetszik. De azért várom a tapasztalatokat és a válaszokat!


Köszönöm!


2011. nov. 2. 09:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Én szoktam olvasgatni itt gyakorikérdéseken, talán eddig ez a legjobb ajánlat amit olvastam.

Eddig 5-6 ezer forint alatt nem láttam menüt.

És ráadásul nem kell fizetni azért, hogy bevigyétek a töményt...

Hát szerintem nagyon jó.

Hány fős lagzi lesz?

És hol tartjátok? Mert én is odamegyek majd lagzit tartani... :)

2011. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ez így tökéletes : )

hány fős lesz az esküvő? nekem nagyon tetszik idáig :)

sok boldogságot! 

2011. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A tomeny bevitelevel vigyazz. Gondolom, nem akarsz reszegeket, verekedest az eskuvodon. Mikor viszik a sajatjukat, nem tudjak mennyi az eleg. Ilyenkor van az, hogy kisgyerekek is tantorognak.
2011. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Kiábrándító átlagos a kaja, esküvőre azért dukálna valami különleges.
2011. nov. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!Igen, ha mindent összeszámolok: 8.025.- itallal együtt. A pincérekét ő fizeti, a zenész és a vőfély vacsorájából 1200 forintot enged. gyermek kedvezmény: 6 év alatt ingyenes, 6-12 éves korig 50%. a jakuzzi és a szauna a vendégeknek ingyen áll rendelkezésre és miénk a nászutas lakosztály arra az éjszakára. a pincéreknek fognak még elkérni azt hiszem 4000 Ft-ot, 5 pincér lesz, azt hiszem.
2011. nov. 2. 10:48
 6/19 A kérdező kommentje:
ma 09:55 nagyon szívesen meghívlak, csak kérlek akkor szállj be a költségekbe és olyan kaja lesz, amilyet te szeretnél...
2011. nov. 2. 10:49
 7/19 A kérdező kommentje:
ja és ha jól emlékszem, a kérdés nem is ez volt. köszönöm a hasznos válaszod... A többieknek ment a zöld kéz :)
2011. nov. 2. 10:50
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kerdeztel, kaptal egy feleletet a sok kozul. Nem kell sertodoskodni, megjegyzeseket irni, nyeld le, vagy ne irj a vilagnak. Jobb mint a szuros, szuksegtelen szavak, nem? Arrol valaszolo nem is irt, hogy szivesen menne eskovodre, miert is erezne igy?
2011. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kicsit lehetne több választék a menüben. Pl rántott csirke vagy gordon blue. Ezeket mindenki szereti, pl a pörköltet, disznóhúst nem mindenki. Rántott gombával meg nem lehet jól lakni szerintem ;)

a mi menünk 6000ft/fö lesz 6 féle husiból lehet választani, plusz tyúkhúsleves utána fött husi zuza mártássak. A menüben még benne van a két fajta házirétes is, és éjfélkor a töltött káposzta vagy virsli, plusz a köszöntö ital mindenkinek. Valamint nálunk nem kérnek terembérleti díjat sem. Rövidet és ásványvizet mi vihtünk dugópénz nélkül, sütiket szint úgy. Az étterem pedig a sört és a kávet meg az üditőt biztositja. Plusz a hotel részben kapunk egy szobát ahol alhatunk öltözhetünk és egy reggelit pluszba másnap. Nincs külön felszolgálasi díj sem.

szerinem ahhoz képest h ilyen kevés választék lesz a menüben, szerintem sok az ár, mi egy ilyen menüsort kaptunk volna mint a tiétek 2500ft/föért.

de persze mindenki maga tudja,

2011. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Na a végét nem küldte el. Szal mindenki mag tudja mit szeretnek a vendégei. De azt vedd figyelembe ha lesznek gyerekek ök nem bizti h ezt a menüsort zeretnék. Egy rántott csirkemellet ,csirkecombot tetetnek a menüsorba. Jó készülödést
2011. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!