Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy nem hívja meg a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
A történet bonyolult és hosszú megpróbálom érthetően összefoglalni.A nő szétverte a családot,szerelmes lett egy másik férfibe összeköltözött vele..Most decemberbe lesz az esküvőjük és nem akarja a nő,hogy a saját gyerekei ott legyenek az esküvőn,csupán két tanút akar,számomra ez kiverte a biztosítékot,hogy a saját gyerekét nem hívja meg,sőt kifejezetten mondta neki,hogy nem szeretné ha ott lenne.Mit reagálnátok?Normális dolog ez szerintetek? Azt megértem,hogy nem akar nagy felhajtást,de ,hogy a gyerekeit sem akarja ott látni ezen a "fontos" napon.
2011. nov. 2. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez olyan, mintha nem akarná, hogy az "új élet kezdetén" bárki ott legyen, aki a régi életére emlékezteti.

Az sincs kizárva, hogy a gyerekei ellenezték ezt a házasságot, és ezért nem szeretné, hogy ott legyenek "szájat huzigatni", és elrontani az örömét.

Többet kéne erről tudni a véleményalkotáshoz.

2011. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is két tanús esküvőt tervezünk, szegény nagymamák egészsége miatt gondolkodunk még, régen volt ez olyan "fontos" nap, hogy úristen, nem hívott meg!!! Most mi lesz. Amúgy szerintem bűntudata van a gyerekek miatt, és lehet hogy maga előtt is titkolja, és elég kellemetlen lenne, ott látni anyát nemapával csókolózni, én valahol megértem, még akkor is ha már felnőttek a gyerekek. Mindenkinek joga van a boldogsághoz, volt ereje kilépni egy kapcsolatból, ami nem tette azzá. Az hogy akar ezzel villogni a gyerekei előtt, azért nem akkora bűn.
2011. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A "gyerekekkel"nincs gond,tudatosult bennük,ez van kész,egy háztartásban élnek a fiú (20) a kislány (8)a nő meg az "új férfi"aki nem is annyira új ,a gyerekeknek volt ideje hozzászokni a dolgokhoz mert már 5 éve vannak együtt ,és 2 éve élnek együtt...a férfi elég nyílt,szóval a gyerekek előtt nyomja a "szexxel"kapcsolatos témákat"menjünk a bokorba szexelni ilyesmi "volt,hogy előttük fogdosta ,meg ilyenek,szal ez a nemapával csókolózik..nem hiszem..A gyerekeknek semmi kivetnivalójuk nincs ez ellen,sőt gratuláltak őszintén,örültek,hogy az anyjuk boldog,nekem ez nagyon durva..Nem tudom mit reagálnék ha velem történt volna ilyesmi,én nagyon megsértődnék.
2011. nov. 2. 18:56
 4/13 A kérdező kommentje:

A volt ereje kilépni a kapcsolatból-ra reagálnék..

A férjével semmi baj nemvolt,talált egy pénzeszsákot,aki mellesleg semmit nem csinál otthon a férjével ellentétben,mellesleg az "új"elég bunkó..távolságtartó.vagyis mikor milyen kedve van a nagyfőnök úrnak.

2011. nov. 2. 19:01
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

"A férjével semmi baj nem volt"


Már bocs de ezt kívül állóként honnan tudod és amúgy mi közöd neked az egészhez, lehet hogy a gyerekek egyáltalán nem bánják a dolgot.

2011. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De te elolvastad amiket írtam?vagy nem jó a felfogásod?

1.IGEN elég sok közöm van hozzá

2.Nem magyarázom meg,mert hosszú,és neked főként nincs közöd hozzá

3.Leírtam,hogy a gyerekek NEM bánják,hogy együtt vannak,és szívesen elmennének az esküvőre.

Ezeken a zagyvaságokon kívül,értelmes választ nem adtál.

2011. nov. 2. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
számomra ugyan olyan érthetetlen, amikor valaki a szüleit is kizárja az esküvőjéből. oké-oké, nem kell nagy felhajtás, de talán a szülők szívesen ott lennének, egy vacsi családi körben, aztán helló.
2011. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
családi kajálást sem akar egyébként,de van benne valami amit mondasz!!
2011. nov. 3. 14:26
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ő dolguk. Ha nem hívja meg a saját gyerekét sem, az is az ő dolga. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja. Kik vagyunk mi, hogy ítélkezzük bárki felett is és milyen alapon?
2011. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sajnálom a gyerekeit ://


azért ha új életet akar kezdeni,azt megértem,de könyörgöm,a saját gyerekeit nem hívja meg?......:S

2011. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!