Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy ilyen ruha hogy állna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ruha hogy állna egy ilyen alakon?

Figyelt kérdés

Ruha:

[link] Sanomabp.hu/forumkep/17/169663/418/12512774/1. jpg


Alak:

[link] jpg


Itt pedig a jobb oldali: [link] Sk/files/imagecache/large/files/article_image/modellek1. jpg

Előre is köszönöm! :D


2011. nov. 3. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi elrontottam:

Ruha:

[link]


Alak:

Jobb oldali: [link]


[link]

2011. nov. 3. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arányos a testalkatod és van (a tested többi részéhez képest vékonyabb, csinos) derekad, akkor szuper választás, főleg mert szép bővülő szoknyarésze van. Viszont ha nagyon nagyok a melleid hozzá, akkor lehet, hogy egy másik felsőrészűt választanék, mert akkor kicsit közönséges is lehet az összhatás.
2011. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ilyen alakhoz ez a ruha nem passzol. Először is, mert túl széles az alja, és a szabása miatt is optikailag szélesít. Másrészről összenyom, tehát csak a magasabb, vékony nők mutatnak benne szépen. Javaslom, keresgélj még egy picit :)
2011. nov. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hany cm es milyen magas vagy?
2011. nov. 4. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A karcsúsított ruha mindenképp jó, de a pántnélküli nem jó. Olyan sokszor látok telt nőn pánt nélküli v nyakbaakasztós ruhát és annyira nem szép, mikor nyomja ki a hájat a karnál. Esetleg a melleket nem tartja szépen, csak előnytelenül összenyomja.

Fűzős ruhád lehet, de mindenképp érdemes olyat venni, ami takarja a váll alatti részt. Dekoltázs ettől függetlenül lehet.

Én is ilyen típus vagyok, ezért tudom.

2011. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló az alakom. Én már voltam próbálni, és arra jutottam, meg azt is tanácsolták, hogy olyat válasszak, ami kiemeli az alakom, nem elrejti. Sokan esnek abba a hibába, hogy elrejtik egy zsákruha alá az alakukat, és így még nagyobbnak látszanak.

A ruha felső részére figyelj, ne vágjon be, mert az ronda tud lenni. A derék része jól néz ki, kiemeli a derekat. A szoknya majdnem csípőtől bővül, így ha nőies az alakod, jól nézhet ki, de a pocival vigyázni kell! Az viszont igaz, hogy a túl nagy szoknya összenyomhat.

Remélem segítettem! Szintén menya

2011. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Eléggé molett vagy, ezért ilyen ruhát én nem húznék. Akkora lennél benne mint egy torony.
2011. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!