Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekem 2012 májusában lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem 2012 májusában lesz a lakodalmam. A Balaton déli partján keresek 200 fő befogadó képességű helyet (ha lehet Boglár és Siófok között és a parton)? Ha ismertek jó fotóst, zenészt stb. azt is várom, meg persze a tapasztalatokat is! 20L

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Siófok: Moló hotel, Panoráma hotel .. sok pénzed van Piknik.

Piroska csárda, Széplak felső.

Azért Siófokon van pár hely ...

2011. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Balatonvilágos Hotel Frida Family. Csodaszép hely, a Balaton kközvetlen partján!
2011. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk júliusba lesz Balatonmária Pelso Panzióba,nekem nagyon tetszik.
2011. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem,hogy a pelso.hu oldalon vannak képek. Úgy oldják meg a nagy lagzit, hogy sátras lagzi lesz. A sátor egybe van építve az étterem résszel, sátorban van a vacsora, és az épületben a tánctér, de az egész belátható,mert egybe van építve,mintha egy terület lenne az egész. Kérdésed van nyugodtan írj!
2011. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Közben sikerült a lakhelyemhez legközelebbi helyet találni, ami a Balatonföldvári Hotel Fesztivál! Nekem fontos szempont volt az is, hogy mindent lehessen vinni (husok, sütemény, ital stb.) az adott helyre és szerencsére itt megtehetjük majd, így pénzileg is jobban fogunk kijönni! Ismerősök is ajánlották ezt a helyet, ők is vittek mindent és mindennel nagyon megvoltak elégedve! Ezenkívül a zenészt is lebeszéltük már és egyedül már csak a fotóssal vagyok bajba :S !
2011. nov. 29. 13:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Írtam a minap egy cikket az esküvői fotográfusválasztásról, talán hasznát vennéd: [link]


Sok boldogságot!

2012. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!