Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2012. júliusában lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2012. júliusában lesz az esküvőm, mikor kellene elkezdeni a szervezést, és hol kezdjem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben szedjétek össze, hogy kiket szeretnétek meghívni. Ha megvan a létszám, onnantól már lehet helyszínt választani. Ezzel nem árt sietni, mert fél évre előre biztos, hogy be vannak táblázva. Természetesen intézni kell már a templomot és az anyakönyvvezetőt is.

Ez után nekiállhatsz az ültetési rendnek, az sem pár órás tökölés.

Majd jöhetnek az apróságok, díszítés, meghívók és egyebek. Ha már elkezdted, onnantól már gördülékenyebben fog menni.


Sok boldogságot!

2012. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel július elég frekventált időpont, így a jó helyek már nem igazán vannak meg. Szóval iparkodj a helyszínt kiválasztani!!
2012. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:
100%
Nekünk június végén lesz, de már elkezdtük a legfontosabbakat. Ti is kezdjétek el, mert később már csak a kevésbé jó vagy a legdrágább helyek maradnak csak meg!
2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Június végén lesz a nagy nap, de már tavaly októberben elkezdtük szervezni, először is lefoglaltuk az időpontot az anyakönyvvezetőnél. Nálunk le lehet, ceruzával írják be a dátumot és az időt. muszáj, mert ez dönti el h mégis mit hányadikára foglaljunk le mindent. Aztán rögtön kértünk az éttermektől árajánlatot, és azt is lefoglaltuk!Aztán jött a vőfély, fotós, videós. Sajna ezeket is hamar foglalózzák, muszáj volt. A templomit meg majd most idén januárba!A ruhámat is már novemberben lefoglaltuk, most kezdődik a dömping szal szerintem siess ezzel is!Sok sikert!
2012. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyakönyvvezetővel kell kezdeni, mert hamar elfogynak ám az időpontok. Ilyenkor még te választhatsz dátumot, később viszont megmondják, hogy ez meg ez a nap szabad. Persze attól függ hol lesz az esküvő, mert vannak népszerűbb/népesebb települések, ott szokott ez lenni. No meg a pap persze.


Ők az elsők. Hiszen ők nem akkor fognak ráérni, mikor szeretnéd ha nem vagy résen.


Persze előtte futólag nem árt egyeztetni a főbb rokonokkal barátokkal, mert nem tudhatod, van-e már lefoglalt nyaralásuk stb, hogy mikor nem érnek majd rá.


A többi szerintem csak ez után jön.


A ruháról sem árt időben gondoskodni, mert a lelkes menyasszonyok lehet már egy évre előre lefoglalták az álomruhákra az időpontot. Már ha bérelni akarsz persze. Ha csináltatsz akkor fel kell keresni a varrónőt és megérdeklődni, hogy a terveidhez milyen anyag és mennyi idő szükséges. Ez ruhafüggő. Nekem gyorsan megvolt, mert nem akartam tipikus díszes menyasszonyi ruhát, csak egyszerűt.


A vendéglista, meghívók, étterem, stb már picit gyorsabban megy, de ha valami menő éttermet/helységet néztél ki, akkor ott a dátumra szintén nem árt lecsapni, ha már megvan az időpont.

2012. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szia :) nekem júniusban lesz. mi lefoglaltuk elsőre az éttermet, aztán megvan a zenekar, a vőfély. fotós is van már, de ő ismerős, és eleve meghívtuk volna. januárban megyünk bejelentkezni az anyakönyvvezetőhöz, intézzük a papot. a meghívót is január-februárban intézzük. a ruhát április első két hetében szeretném. aztán dekor, süti, szállás...
2012. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem szeptemberbe lesz, még semmi sincs lefixálva, de minden megvan, ruha, hely, menüsor, öltöny, cipők, kiegészítők, fotós, virágok (konkrét csokrok, díszek)


én Pécstől nem messze lakom, de szerintem gyorsan próbáld csak nagy vonalakban összeszedni, mert az olcsó és jó dolgokat hamar lefoglalják.

2012. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is júliusban lesz, nekünk már fix az étterem,a zenész, a fotós, a videós, a cukrászda és a vőfély.

Szerintem is igyekezzetek, mert az éttermek pl hamar betelnek és tényleg csak a kevésbé jó vagy nagyon drága helyek maradnak.

2012. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!