Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koktél az esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koktél az esküvőn?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy kis pluszt bele vinni az esküvőnkbe,ezért gondoltuk hogy hívunk egy koktélos fiút vagy lányt.Tudtok ajánlani?Szolnok és környéke vagy Pest és környéke.

Gondolkodtunk fagyispultban de az megbuggyanhat,nem ajánlották.Csokiszökőkút az eltelíti nagyon a vendégeket.

Ezért szeretnénk koktélt.


2012. jan. 16. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
szerintem jo otlet ha van ra penzetek. mert ez biztos tobbe fog kerulni mintha csak sima italok lennenek. a jobb koktelokhoz tobb dolog is kell. bar ezt biztos belekalkulaltatok.
2012. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
pohárdobálósat szeretnétek, v csak vkit, aki koktélt gyárt? mert utóbbira nem kell koktélos, 1 ügyes pultos simán megcsinál bármilyen koktélt. "kocsmáros" ismerőse meg mindenkinek van :))))
2012. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van utolsó.

Nem a látvány miatt szeretnénk koktélost hanem az ital miatt.

2012. jan. 16. 14:11
 4/6 anonim válasza:
100%
Nagyon jó ötlet! :) Én a helyedben felhívnék 1-2 mixer sulit és megkérdezném, hogy mennyi az annyi + melyik végzett diákjukat ajánlanák. [link] [link] [link]
2012. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
2. vagyok. pultos voltam sokáig, egyszer csak közölték, mostantól koktélozni fogsz. és koktéloztam. :)))tapasztalatból írtam, amit írtam. persze olyat válasszatok, aki magában is dekoratív, ráadásul van ízlése a poharak díszítéséhez. de gondolom ezt magadtól is tudtad. sok sikert!
2012. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézzetek szét a környéken felkapottabb szórakozóhelyeken ahol koktélt is árulnak, ott úgyis találkoztok pultosokkal, közülük soknak manapság megvan a bartender oklevele. És így kiválaszthatjátok azt, amelyikük a legszimpatikusabb.
2012. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!