Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli esküvőre vendégként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli esküvőre vendégként mit illik felvenni?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, barátom egyik rokona esküszik január végén, ahova engem is meghívtak. Fogalmam sincs mit viselhetnék az esküvőn. Nagy költségekbe nem akarom verni magam, mivel a menyasszonnyal is még csak 1x találkoztam, a vőlegényt pedig nem is ismerem. Fekete kosztümöm van mályva színű blúzzal, de úgy tudom illetlenség feketében menni esküvőre és lagziba. Ki mit ajánlana? (linkek is jöhetnek)
2012. jan. 17. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
nem feltétlen illetlenség főleg ha a blúz színes...de esetleg csak a szoknya/nadrág, felül blúz, blézer nélkül.
2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Úgy, hogy alig ismered őket szerintem simán mehetsz egy fekete szoknyában, vagy nadrágban egy színes elegáns blúzzal, a kosztüm kabátot szerintem nyugodtan leveheted, nem hiszem, hogy a teremben hideg lenne.

Szerintem pl ezek mennek egy fekete alsóhoz:

(Ilyeneket a kínaiban is találsz, és egy szép nyaklánccal nagyon jó helyes)

[link]


[link]


[link]


Tudom kicsit hosszú a link... :D

2012. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tudnám ki szeret lepontozni. Mindegy legyen ennyi örömöd az életedben... Nagy puszika:D
2012. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... én mindkettőtöknek köszönöm a választ, nyomtam is egy-egy zöld kezet.
2012. jan. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!