Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik fekete ruhában menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik fekete ruhában menni egy esküvőre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Fazon függő!

Igazából teljesen fehérben és feketében nem illik!

2009. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem te vagy a menyasszony, akkor persze.
2009. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Fehérben a menyasszony miatt nem illik más nőnek menni, feketében meg a temetésekre mennek az emberek, ezért nem illik!


De ha fel tudod dobni valamivel, vagy olyan a ruha fazonja, akkor mehetsz benne, de valami szín azért legyen rajtad!

2009. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Telejsen feketében szeritnem nem. A fekete Mo-on a gyász színe.
2009. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

[link]

Itt választ kapsz rá, és nem csak erre a kérdésedre. Szerintem inkább mellőzd ezt a színt, de személyes vélemény!

2009. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Feldobhatod valami más színnel (pl. bordó, sötétkék, piros, királykék, lila, szürke, fehér - gallér, blúz, ing...), én fekete szoknyában, fekete boleróval és bordó felsővel mentem tavaly unokatesóm esküvőjére, és nem volt semmi gond belőle.

Aki gyászol éppen, annak is fel lehet dobnia valami kevésbé élénk, de más színnel, hogy azért ne legyen teljesen sötét.

2009. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Kíváncsi lennék, hogy ki - kik pontozták le végig a válaszokat és főleg miért, mikor egy kivételével mindenki ugyanazt írja...


Igazán nem értem az ilyen embereket és a vislekedésüket...

2009. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Én fekete estélyiben jelentem meg nővérem esküvőjén, mondták ne de divatban hajthatatlan vagyok... Végülis végeredmény az volt hogy mindenkitől azt hallottam, gyönyörű vagy a mennyasszony után első helyen álssz...

Attol függ mijen az a ruha, ne hagyd magad lebeszélni...

L/17

2009. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem csak a fehéret (vagy épp amilyen színben a menyasszony van, mert manapság nem mindenki választ hófehér menyasszonyi ruhát) illik mellőzni.

Feketében miért ne mehetnél? Divatos akár színes kiegészítőkkel is fel lehet dobni, és máris nincs temetési jellege. De persze egészen más mondjuk egy fekete alkalmi ruha, vagy amiben temetésre járunk, ha már itt tartunk, oda nyilván nem mini koktélruhában megy az ember.

2009. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy alkalmi ruha színtől függetlenül illik esküvőre.
2009. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!