Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb. mennyibe kerülne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerülne egy ilyesmi ruhát megvarratni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen alapruha, csak nem boleróval, hanem ilyen ujjal:

[link]


Nagyon gondolkodom, hogy megvarratnám, mert sajnos ilyesmit szalonokban még nem találtam, így meg tényleg teljesen olyan lenne, amilyet szeretnék. Kb. mennyi lehet megvarratva? A varratás mennyire lutri eredmény szempontjából? Tapasztalatot külön megköszönnék!



2012. jan. 28. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fórumon egy volt menyasszony ezt a ruhát árulja 38-as méretben, elég hasonló az első képhez.


[link]

2012. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Többszázezer forintban gondolkodj... Az anyag is sokba kerül, ha jó minőségű, a varrás meg szintén kifogástalan kell, hogy legyen. Én biztosan nem kockáztatnék.
2012. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A csipke egy vagyonba kerül, az biztos. Selyem ruhát még megéri varratni, de ilyen csupa-csipke modellt szerintem sem.
2012. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem éri meg megvarratni, a csipke nagyon nagyon drága!

pécsett tudok egy szalont, ahol van csipke ruha, megpróbálom megkeresni a képét!

2012. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

nah, itt a honlap:

[link]

itt vannak ilyesmi ruhák, az első oldalon, a második sor utolsó képétől menj tovább, az 2 ruha, nézd végig, hátha találsz szépet. Kölcsönözni kb. 130.ért lehet! :)

2012. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb 160 ezer.
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a ruha viszont ez csak nagyon vékonyaknak áll jól szerintem,már már gebéknek,hogy dobjon valamit az alakjukon és nőiesnek látszanak.
2012. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ők reális áron varrnak, profik, csipkeruháik pedig 120.000-130.000 Ft között vannak és nagyon minőségi anyagokat használnak. Szerintem nézd meg a honlapjukat: www.eskuvoiruhakeszites.shp.hu
2013. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!