Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak megfelel ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak megfelel ez az Avon kistáska?

Figyelt kérdés
[link]

2012. febr. 2. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha hasonló színű lesz pld. a cipőd, akkor igen. Aranyos darab és gondolom csak arra az egy napra kell :)
2012. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, jó, nekem is tetszett anno. De ez bész/ekrü ruhához passzol csak.
2012. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyenem, nagyon szeretem. :) Ha nem hófehér a ruhád, akkor szerintem igen.
2012. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de olyan picinek találtam, hogy inkább elajándékoztam.
2012. febr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mennyire pici? Még nem vettem meg. És milyen a színe? Mert eddig akárhány képet láttam, mindegyiken más színűnek tűnt.
2012. febr. 2. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyenem, még régebben, de ez nem igazán nevezhető pici táskának. Menyasszonyi táskának szerintem egy kicsit nagy, nézz azért még körül. Tudom, hogy nagyon tetszik, én is imádtam, mikor nekem volt. Nyugodtan rendeld meg, ha tetszik, legfeljebb megmarad neked más szép alkalmakra. Ha pedig mégsem találod nagynak, bátran használhatod a nagy napon, ha nem hófehér a ruhád.
2012. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Bocsi, elfelejtettem még azt leírni, hogy ami nekem volt, márpedig úgy látom a képen, nem sokat változtattak azóta, pezsgő és bézs közötti a színe. Tehát közelebb áll a bézshez sokkal, mint a törtfehérhez.
2012. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha van elérhetősége az Avonnak, kérdezd meg a méretét, hogy könnyebb legyen a döntés.
2012. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt táskám. Úgy voltam,hogy csak a baj lenne vele. Elég a csokrot fogni.

Nem is volt rá szükség. A barátnőimnél volt táska, abban voltak a piperecuccaim, a papírok, meg zsepi a férjem zsebében!

2012. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, minden válasz hasznos volt, mki zöld kezet kap!
2012. febr. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!