Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan, aki nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki nem volt megelégedve az esküvői fotókkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam bennük hibát, de nem mondanám, hogy nem vagyok megelégedve. Miért kérded?
2012. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most keresünk fotóst és érdekel az, ha valaki kifizet x összeget, előfordulhat-e, hogy a végeredmény nem tetszik. Mert mondjuk nem szóltak, hogy kilóg a melltartópántja, vagy gyűrődik a hája, vagy görbén tartja magát. Nem mindenki tud profin pózolni. Én például olyan vagyok, hogy nekem igenis szólni kell az ilyenek miatt. Izgulok, na:))
2012. febr. 4. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem mondta, hogy a fátylat is lehet rendezgetni. Eszébe nem jutott volna, hogy a naaaagy uszályomat lekapcsoljuk, és úgy is fotózzon. Külön a páromról nem akart képet készíteni. Olvass utána, és nézegess képeket, hogy mi legyen, mire kell figyelni, milyen lehetőségeket tudsz kihozni a kiegészítőidből!
2012. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk már fotózás közben is megmutatott egy pár képet. Igaz kicsiben a kijelzőn, de az is nagyon jó volt. Azt mondta, hogy megmutatom, hogy milyen szépek vagytok:). Így mi is megkönnyebbültünk. Esetleg kérd meg hogy miután csinált egy pár képet, mutassa meg és ott észreveszed ha valami nem tetszik magadon. Amúgy nekem igazgatta közben a hajamat meg a fátylamat is.
2012. febr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed a munkáit, akkor nagyjából már tudod, hogy minőségi munkára számíthatsz-e tőle. A képek nagy részét retusálják, tehát nem maradhat rajta felesleges dolog (kilógó pánt). LEHet, hogy már az árból is következtetni tudsz a végeredményre.

Megvan már a fotósotok? Linkelhetnél, és akkor meg tudnánk nyugtatni afelől, hogy nem lesz gond :)

2012. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs még meg sajnos, még keresem az igazit! Akinek a munkái nagyon tetszenek, az horror áron dolgozik, úgyhogy kompromisszumot kell kötnöm.
2012. febr. 5. 09:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell kompromisszumot kötni! Én egy szuper fotóst találtam aki mellesleg profi is, és elég jó áron (65e)! Mondjuk magasabb összegről indultunk, de megmondtam neki őszintén, hogy mi azt nem engedhetjük meg magunknak.
2012. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legjobb barátnőm párja fotós, természetes képeket készít, ő az egyetlen ember aki olyan képet csinál rólam, hogy elájulok...

Már le is stoppoltam az esküvőnre (maaaaaaaaaajd) ő meg örömmel vállalja, dupla siker, mert előtte nem félek pózolni és amúgy is ott lenne az esküvőn.


bocs az offért:D


Ismerős ismerőse??? Vagy távoli ismerős? Esetleg az ismerőseid körében akinek mostanában volt lagzija, milyen képeket csináltak neki megnézhetnéd. Fotó egyetemen, fotósokat megkérdezni vállalják-e. Sok "kezdő" egyetemista úgymond "potom" pénzért bevállalja és olyan képeket csinálnak, hogy csak na.


NEm is muszáj hivatalos fényképészt kérned, ha valaki hobbifotós és van egy komoly gépe, akkor szintén csinál olyan képeket, hogy csak na. Sok boldogságot!!!

2012. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A mi fotósunk anno egy profi volt! Közel 100ezerért fényképezett(volna) a nagy napon. Tehát reggel 10-től másnap hajnal 3-ig.

Állítása szerint, amikor még az esküvő előtt beszéltünk, azt mondta, hogy kb. 700-1000 fotót készít.

A nagy napon el mentünk fotózni 4 helyszínre. Gyönyörű idő volt, szép tájak. Tehát minden mesés. Csinált állítása szerint 150 képet.

Majd hazamentünk, jöttek a kikérők, szertartások, menetelés, vacsora, stb..stb..stb..

Bevallom őszintén nem gondoltam volna, hogy esküvőm alatt nézegetnem kell a fotókat, hogy milyen minőségűek!

Természetesen korlátlan evés-ivás volt nála is, kivéve alkohol! Ebből gondot nem is csinált.


Lement az esküvőnk, elköszöntünk egymástól, hogy majd 2 nap múlva összeülünk kiválasztani a képeket, melyeket megszerkesszen és, hogy megkapjuk a többi képet cd-n.


Jött az alkalom elmentünk a stúdiójába és amit láttam .. BORZALOM VOLT!!! Homályos képek, némelyik foltos is, rólunk kb. 5 normális készült. Az is olyan volt, hogy valamelyik rokonunkra fókuszált kép és még sorolhatnám..

A templomi és polgári képek végig sötétek, homályosak voltak..


Mondanom se kell, hogy egy centet sem voltam hajlandó fizetni értük. Persze felháborodott és közöltem, hogy nem erről volt szó. Majd tájékoztattam, hogy szerződés szegésért beperelem. Ugyanis szerződést is írtunk.

Ekkor már kicsit visszafogta az arcát, elnézést kért és azóta se hallottunk róla. Aki megkérdezi tőlünk, hogy kit ajánlunk .. na őt nem!!!


Hogyan lettek fényképeink?! Durva .. de a násznéptől kértünk. Mindenkitől! Nem volt egyszerű, mire beszereztük őket! Ciki volt ..

2012. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt műtermes és szabadtéri fotózás. Aműtermes képek töbségéhez olyan idióta háttereket photoshoppolt, hogy az valami eszméletlen! A szabadtéri képek jobbak voltak, zöld övezetben készültek, viszont volt egy kép ami kivételesen jól sikerüll, jól néztünk hi rajta ahogy ahogy igyekezzük megcsókolni egymást. Mindössze annyi szépséghibája volt, hogy a távolban ált egy teherautó és a fák között előbukkant a piros kabinja pont ott volt a fejünk között és a fotós úr nem retusálta ki.
2012. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!