Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha állna a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha állna a legjobban nekem ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


167 cm magas vagyok, és 76 kg.


2012. febr. 9. 21:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a második. Bár ebből nem tudhatom, hogy oszlik el rajtad a 76 kg, lehet, hogy a harmadik előnytelen lenne, ha mondjuk széles a csípőd.

Az elsőnek meg a fazonja nem tetszik, de nem tudhatom, hogy áll rajtad.

2012. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő meseszép, nekem a harmadik nem jön be, így azt nem is tudom ajánlani :)

A második elég magasan fel van sliccelve, mennyire vagy bevállalós?

Én leginkább az elsőt ajánlanám!

24N

2012. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Elég erős a csípőm, illetve a vádlim. Nagyjából arányos a testem ezeket leszámítva. Leszoktam a cigiről és nagyon gyorsan feljött 10 kilo. Leadni pedig nem tudtam.

Lehet így kép alapján, próba nélkül eltalálni a megfelelőt?

Nekem az 1. tetszene a legjobban, de félek, hogy hasban erősítene.

2012. febr. 9. 21:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első, mert féloldalas, és az ügyesen, optikailag vékonyít. De érdemes sok ruhát felpróbálni egy szalonban, mert teljesen más ruha kell, ha nagy a cicid, és a pocidra hízol, de teljesen más kell akkor is, ha a csípőd széles. Én mindenképp körbenéznék több helyen is.
2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A második ruha szerintem szép, a felsőrésze karcsúsít, a szoknyánál a felvágás pedig különlegessé teszi.
2012. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 timike26 ***** válasza:
100%
az elso ruha gyonyoru..jol àll annak aki benne van :)
2012. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
84%
a 2.nál jobban kijön az alak, neked az 1-es kell
2012. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Fú, hát egyik sem egy álomruha, de szerintem mindenképp az első. Mivel az adatok alaján husis lehetsz, a 2. - 3. modellt pedig kifejezetten vékony, magas, csontos alkatúakra tervezték. Illetve a 2. még jól mutathat, ha nagyon jó az alakod, de ha nem, akkor semmiképp se vállald be, mert az ilyenekben szokott az lenni, hogy feszül a háton, ráhajlik a bőr, meg hónaljrésznél is kibuggyan a felesleg...

Az első ruha a legjobb szerintem ilyen alkatra.

2012. febr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Nekem se jönnek be igazán. De ha nagyon választani kell akkor a 2-es.
2012. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A 3. úgy látom kicsit buggyos csípőnél, így ez szerintem nem megfelelő neked, mert csak még inkább szélesíti az amúgy is erős csípődet. :)

A 2. tényleg kifejezetten karcsú nőknek áll jól inkább, de ha jól oszlanak el a kilóid, akkor persze nem kizárt, hogy neked is jól állna, fel kellene próbálni.

Az 1. kicsit "zsák" formájú, ami remekül takar mindent, amit nem akarsz mutatni és nem mellesleg egy nagyon csinos darab. :)

2012. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!