Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik meghívó szöveg lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik meghívó szöveg lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Nehezen jutunk döntésre, hogy melyik szöveg kerüljön a meghívónkba. Nektek melyik tetszik legjobban, melyik nem tetszik az alábbiak közül?


1.

Örömmel értesítjük Önt és kedves családját, hogy örök hűséget esküszünk egymásnak, ezért szeretettel várjuk 2012. június 14-n 14 órakor az XY Polgármesteri Hivatal Házasságkötő Teremében, majd 17 órakor az XYZ Templomban tartandó esküvőnkön.


2.

Úgy döntöttünk, hogy még szebbé varázsoljuk egymás életét, s e nemes napon, 2012. június 14-n házasságot kötünk.

Szeretnénk, ha Ön és kedves családja osztozna velünk a nap örömeiben, izgalmaiban és megtisztelne jelenlétével 14 órakor az XY Polgármesteri Hivatal Házasságkötő Termében majd 17 órakor Budapesti Templomban tartandó esküvőnkön és az azt követő vacsorán az XYZ Étteremben.


3.

Ezúton szeretnénk tudatni, hogy az Úr 2012. éve június szent havának 14. napján

FRIGYRE LÉPÜNK!

Templomi ceremónia kezdete: 17 órakor az XY Templomban.

Polgári esküvő kezdete: 14 órakor XYZ Polgármesteri Hivatal Házasságkötő Termében.

Vacsora: a ceremónia után az XY Étteremben.

Szeretnénk, ha ezen a számunkra oly fontos eseményen velünk lennének.


4.

Ezen cédula mindenkori birtoklója szívéjjel értesíttetik, hogy egyrészről Kata mint gyűrűs menyasszony másrészről István, mint boldog vőlegény 2012. június havának 14. napján a 17 órai harangozás percében az XY Templomban, megtartják frigyüket és a házasság szent kötelékét választják.

Ezen iromány olvasója ezennel feljogosíttatik a fennkölt ceremónián való részvételre, amely célból kéretik ünnepi gúnyáját felöltve, s szívét lelkét díszbe öltöztetve a fent nevezett helyen és időben tiszteletét tenni, majd az ezt követő ünnepi vacsorán részt venni.


5.

Kedves Családunk és Barátaink!

Szeretettel meghívunk hogy velünk örüljetek, mikor 2012. június 14-n 14 órakor, az XY házasságkötő teremben majd 17 órakor, XYZ Templomban végleg összekötjük életünket.

Közös életünk első óráit töltsétek velünk a Budapesti XYZ Étteremben egy ünnepi vacsora formájában.


2012. febr. 19. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 2es, a 4es és az 5ös tetszik. Az első nekem túl hivatalosnak tűnik..

Én szerintem az 5ös választanám egyébként, mert az olyan kis egyszerű. Pont, mint én. :)

Sok boldogságot!

2012. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Az ötöst.A többi szerintem nagyon béna.
2012. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Csak az ötös.

Az első még elmegy, a többi szörnyű, elnézést az őszinteségért.


Hol van az XYZ Étterem? Kerestem a neten :)

2012. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 2es, 4es és 5ös tetszik a legjobban:)
2012. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5.-et választanám.
2012. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, igazán egyik se. Részleteiben viszont lehetne egyszerűbben kombinálni őket. A többszörösen összetett mondatok nagyon zavaróak, bonyolultak, ezáltal áttekinthetetlenek.


Szivélyes -ly-os!

2012. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5-ös teszik leginkább.

Ha részleteznem kéne, hogy miért, akkor az első, az túl hivatalos, a barátaimat, ismerőseimet, családtagjaimat kicsit személyesebb hangon hívnám meg. :)

A kettesben egy kicsit sok a fellengzés számomra, illetve szintén a hivatalosság. Számomra ez a kettősség nem annyira illik össze.

A harmadik első mondata túl vallásos, kicsit ijesztő.

A négyes nem rossz, de kicsit túl barokkos körmondat...

Az ötös szerintem lényegre törő, rövid és barátságos.

2012. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem a 4-es tetszik a legjobban, a második az 5-ös.
2012. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Aza Nevem"

és

"Eza Nevem"


szeretettel meghívja Önt és kedves családját

a 2012. június 14-én xxx órakor az xyxyxy helyen

tartandó esküvőjére.


Az ünnepi vacsora helyszíne:



Táviratcím:

2012. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően mindegyik jó szöveg, de mind más-más vérmérsékletű párhoz illik. Viszont helyesírási hibák mindegyikben vannak, erre figyeljetek, bármelyik mellett is döntenétek! :)
2012. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!