Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fehér ruha színes kiegészítőkkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fehér ruha színes kiegészítőkkel?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy feldobnám kicsit az ékszer szettet. fehér ruhám lesz, ehhez almazöld és fehér ékszerre gondoltam, almazöld fejdísszel. (almazöld és fehér lesz a dekor). a párom sötét öltönyben, fehér ingben, zöld nyakkendőben, zöld kitűzővel lenne. én elég extrém dolgokat tudok magamévá tenni öltözködés terén is, szóval ezért kérném a véleményeteket! köszi!
2012. febr. 21. 08:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked tetszik, akkor nyugodtan! Manapság már nem köveznek meg senkit, ha nem csupa fehérben van.

Nekem pl piros-fehér lesz a menyasszonyi ruhám, és erősen gondolkodom, hogy a cipőm is piros legyen. Tök jól mutatna a fotózáson :)

Én támogatom az ötleted :)

2012. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. febr. 21. 09:24
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nem jönne be, főleg, hogy a dekoráció is almazöld lesz. Mintha asztaldísznek öltöznél te is!

A hagyományos szerintem sokkal szebb, dehát te dolgod, különösképpen itt senkit nem fog izgatni, milyen "színű leszel" :D

2012. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
sajnálom, hogy nem értetted meg, hogy mit szeretnék kérdezni. ha pedig lesz@aroda kérdést, akkor ne válaszolj! kissé egyszerűbb úgy nem?
2012. febr. 21. 09:42
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

Látom megharagudtál a 3.-ra, pedig valóban nem érdekel senkit, hogy te hogyan leszel felöltözve.


A kérdésre is válaszolva, bármilyen ékszert is veszel fel szép leszel

2012. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jó ötlet, én piros körömlakkon és cipőn gondolkodom:)
2012. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
még jó, hogy ennyire kedves emberek vannak itt. tanácsot kértem, hogy bevállalható-e. ha vki feltenne egy ilyen kérdést én tudnék emberi hangon válaszolni rá. bár lehet, h magamból indultam ki... aki normálisan válaszolt, annak nagyon köszönöm!
2012. febr. 21. 10:09
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

Ebben mi volt a nem emberi?

Bocs, hogy nem esik mindenki hasra a fehér-almazöld kombódtól!

Véleményt kértél!

2012. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mondjuk a stílus...
2012. febr. 21. 11:20
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Azért elég érdeles a hozzáállásod. Kérdezel valamit, és ha valaki nem azt válaszolja, amit hallani szeretnél akkor azt lehordod a sárga földig, meg lepontozod. Igazuk van a többieknek. Azt veszel fel, amit akarsz! Honnan tudhatnánk, hogy szép leszel, nem is ismerünk! Különben meg ne a dekorációhoz öltözz, hanem az alkalomhoz!
2012. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!