Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy éreztétek magatokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztétek magatokat az esküvői fotózáson? Nagyon feszengtetek? Nem volt kínos pózolgatni? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

2012. febr. 21. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem éreztem magam kellemetlenül, bár én modellkedtem elötte, és a párom is belekóstolt ( jegyesfotózáson ).

Nekünk 2-2 és fél órái tartott, a Kopaszi gáton voltunk.

2012. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Jegyesfotózás? :) Higy mik vannak manapság! :)

Én nem modellkedtem soha, és mindig borzalmas házi fotók készültek rólam. Ezért kimondottan élveztem, hogy egy profi fényképez, aki tudja, mit kell csinálni velünk meg a gépével. Kb. 2 óra volt nekünk is. A képek fantasztikusak lettek, érdemes inkább többet szánni a fotósra (meg a sminkesre...), hogy profi legyen.

2012. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra. Szép képek. Nem volt feszengés, pedig elleneztem, hogy legyen fotósunk.
2012. febr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Azt kihagytam, hogy mi a Budai Várban voltunk, és a külföldi turisták tapsoltak meg énekeltek nekünk (valami olyasmit, hogy legyünk boldogok), volt, aki fényképezett is. Vicces volt, de jó. :)
2012. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk augusztusban lesz de pont azért választottam a fotósunkat mert nála eltudják engedni magukat az emberek mert még egy igazolványképnél is viccelődik. Több fotós munkáját megnéztem és ahol egy kicsit is láttam a feszengést azt kilőttem. Mert én is feszengek, soha nincsenek jó képeim, ha már egy csomót kifizetek akkor az olyan legyen amilyet én akarok, és nézzek ki rajta jól.
2012. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm párja lesz a fotósunk, feszengeni nem fogunk, röhögni, vigyorogni, annál többet:)
2012. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt osztálytársam lesz a fotós, 11 éve ismerem, nem hiszem, hogy fogok feszengni :D
2012. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyi időtök lesz rá, amennyit Ti rászántok a napitervben.

Én is ajánlom a jegyesfotózást. Van olyan fotós, aki azt ajándékba is adja az esküvőifotózás mellé (pl.: Deutsch Richárd Pécsen), mert neki is érdeke, hogy a "nagy napon" már ne feszengjenek a fényképezőgép előtt. Előtte néhány héttel összeülnek, megisznak egy kávét, vagy teát civil ruhában, fotózkodnak egy kicsit, megismerik egymást: a fotós megtudja, milyen fotókra vehető rá a pár: inkább összebújósak, vagy ugrálósak. Megkapják még az esküvő előtt a képeket és látják, miket szeretnének majd az esküvő napján: összebújós romantikusat, mezőn futkorászósat, ... ráadásul egy menyasszonyi ruha minden képet feldob :D.

Nekem még nem volt esküvőm, de biztosan lesz jegyesfotózásom. Ez olyan, mint egy "mintavétel" előre a fotós munkájából: látod, mit tud kihozni belőletek, ráadásul ez után sokkal jobban meg tudod határozni, mit szeretnél majd az esküvői fotóidból, céltudatosan, nem feszengve mész oda, nem fog meglepetés érni és a pontosabb instrukciókkal a fotós is jobban jár: mindketten meg lesztek elégedve az eredménnyel. :)

Remélem, hasznos voltam. :)

2012. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi nagyon jól éreztük magunkat a fotózáson. A gyönyörű ruha, frizura, smink nagyon sok önbizalmat adott, így a pózolás sem okozott gondot.


Ráadásul olyan boldogok voltunk, hogy a fotós szerint is "sugároztunk", és nem kellett mindig figyelmeztetni arra, hogy mosolyogjunk. Pont ezért készültek a fotós szerint jó képek. Ő azt mondta, ha élvezzük a fotózást, az a képeken is visszatükröződik.


Szerintem szép ruhában, kifestve, a friss házasok utánozhatatlan boldogságával az arcodon olyan gyönyörű leszel,mint még soha,és egyáltalán nem fog gondot okozni a pózolgatás, sőt, élvezni fogod!


Nekünk volt egy rövid fotózás az esküvő napján, és a kratív fotókat egy másik napon, más helyszínen készítettük el kb. 3 óra alatt.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2012. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi Szegedtől 45 km-re lakunk, és a fotósunk Szegedi volt, aki rábeszélt bennünket, hogy a helyszín Szeged legyen. Még az esküvő napján de. bementünk Szegedre fotózkodni. Egyáltalán nem bántuk meg, hogy beleszorítottuk az időnkbe, mert baromira élveztük. Bevitt bennünket a nagyszínházba is, ahol csuda jó képeket készített rólunk. Ahogy kijöttünk onnan, egy pasi megkérdezte:"Gyerekek ez most komoly vagy csak színházi felvétel?" Minekutána megtudta, hogy komoly, sok boldogságot kívánt. Egyszóval feszengeni és kínosan érezni biztosan nem fogod magad szerintem. Sok-sok boldogságot, és a nap minden percét élvezzétek, mert nagyon gyorsan lepereg!
2012. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!