Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Combfix kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Combfix kérdés?

Figyelt kérdés
Akik combfixet vettek a menyasszonyi ruhájuk alá, tőlük kérdem!Szóval nekem a fehérnemű boltba ilyen szilikon csíkosat ajánlottak és állítólag nem csúszik le. Akin volt m ár ilyen, valóban nem csúszik le?Télleg nem kell hozzá harisnyatartót venni?ha táncol benne az ember akkor se csúszik le????Bocsi a hülye kérdésért, ilyen még sosem volt rajtam :)

2012. febr. 25. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

rólam egyszer lecsúszott egy ilyen a váci utca közepén :D


nincs baj a harisnyatartóval, sőt az csinosabb, szexibb is szerintem, egyáltalán nem kényelmetlen.


30N

2012. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lecsúszott.... Harisnyatartóval biztonságosabb és szexibb!
2012. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék fel alá harisnyatartót is, de nem azért mert lecsúszik, hanem mert majd az este végén szerintem szexibb. :)


Egyébként én legtöbbször combfixet veszek fel és nekem még sosem csúszott le. Eleve szilikoncsíkos a combfix amit veszek.

2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyenem, és nem csúszott le.
2012. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer sem csúszott le. Igaz, 2nél többször nem tudok felvenni egy harisnyát, mert kiszakítom mindig. Az új szerintem tuti nem csúszhat le.
2012. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem csúszott le, viszont hólyagos lett alatta.
2012. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem anno a ballagásomon volt ilyen. nem csúszott le, fontos, h megfelelő méretet válassz. én elég jó húsban vagyok, szóval nem volt probléma :)
2012. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rólam sem csúszott le, egész lagzi alatt bírta. De lehet benne valami, hogy megfelelő méret kell, más azt mondta nekem is, hogy róla lecsúszott.
2012. febr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

de ha azon parázol, hogy lecsúszik, akkor mégiscsak jobb a harisnyatartó. az első hozzászóló vagyok, nekem csak az egyik lábamról csúszott le, a másikon stabil volt... de erre nem lehet alapozni :D

jó annak, akinek még sose csúszott le :)

2012. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tutira nem fog lecsúszni, a szilikonos nem csúszhat le!Nekem tökéletes volt,pedig elég nagy darab vagyok,a szilikon nélküliek vissza perdültek,de ez nem,pedig 45 perc volt az utcai vonulás,a sok ugra-bugrálás...
2012. febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!