Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel előbb kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel előbb kell időpontot kérni, mit kell vinni magunkkal és mennyibe kerül az önkormányzatnál, ha életem párjával szeretnénk összeházasodni?

Figyelt kérdés

A terv december 20.-a de. De az idén vasárnapra esik van esélyünk,hogy összeadjanak akkor minket?

(kisfiúnk akkor lesz 1 éves)


2009. jún. 8. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A nevek már rengetegfélék lehetnek. Maradhat a lánykori, lehet pl Kisné Nagy Éva, Kis Béláné, Kis Éva, Kis-Nagy Éva, Kis Béláné Nagy Éva (bár aki ezt mindig leírja sztem nem komplett), de ha mindkettőtöknek 2 vezetékneve van, azt minden elképzelhető variációban lehet.
2009. jún. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én speciel a ..-né XY-ra szavazok, abban a férjem is benne van és én is.
2009. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Úristen!!!Akkor van választék!!

És van valami változás az életetekben amióta van papírotok?(mármint,hogy házasok vagytok) akár jó,akár rossz?

Bocsi ha indiszkrét vagyok.

2009. jún. 8. 20:41
 14/20 A kérdező kommentje:
Én biztosan felveszem a nevét mert a sajátomat utálom.
2009. jún. 8. 20:42
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja és még esküvő előtt elkezdtem időpontot foglalni az okmányirodába a személyi csere miatt-ezt sem csak a lakhelyen lehet-mert előre be vannak táblázva, az OEP-hez nem kellett időpont(taj, egyből megcsinálták), a lakcímkártyát ott adták, hol a személyit csináltattam, a csere kb 2000 Ft volt.
2009. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy, mindjárt végiggondolom.
2009. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Én büszke vagyok, hogy a felesége lehetek... :) Azt mondta az uram, neki biztonságot ad, és volt egy jó bulink! :)


Nekem valahogy így teljes a dolog. Egy darabig annyira fel sem fogtuk, hogy a lánykori nevem írta a csekkre. Meg furcsa volt először mondani, hogy férjem, meg feleségem.


Viszont a világ szemében mintha egy hangyányival több tiszteletet látnék. Tudod, egy szerelőre is másképp hat, ha azt mondom, hogy megbeszélem a férjemmel...


Családban meg persze van, aki így sem tekint felnőttnek. :)

2009. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem a házasélet jobb lett...:) bár nem tudom, hogy ez az esküvő miatt van, vagy csak az idő...
2009. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A legnagyobb macera az volt, hogy belepréseljem a nevem a személyi igénylésnél egy kb 8 centis téglalapba, de úgy hogy ki legyen írva az egész. Azóta se írok úgy alá.
2009. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Akkor csak jó oldala van a házasságnak? Ennek örülök!!

Belevágok!!!!!!

2009. jún. 9. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!