Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti milyen szint valasztanatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen szint valasztanatok?

Figyelt kérdés
Fel ev mulva lesz az eskuvonk es bar Budapesten elunk es dolgozunk,de a szulofalumban akarjuk tartani.Ott van egy direkt eskuvokre keszult etteremszeruseg.Nagyon szepen meg van csinalva,csak az a baj,hogy a falak bordo-narancs szinben pompaznak.Felfogadtunk dizajnereket,akik szekszoknyakat raknak fel,viragokkal es minden massal feldiszitik a termet.Ezzel az a baj,hogy szint kell valasztani.En elsore azt mondtam,hogy legyen bordo-feherrel,hogy passzoljon a falak szinevel,de utalom a bordo szint,nagyon nem illik hozzam.Mas helyszint semmikepp sem akarunk,meg mar az eloleget is odaadtuk,csak szeretnem megkerdezni,hogy nagyon ciki lenne a bordon es narancson kivul mas?
2012. márc. 4. 21:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%

"szekszoknyakat" ?


Hűűű valami perverz jutott most eszembe. :D


Szerintem a bordó nem olyan rossz ám. Díszítéssel el is lehet azt puhítani.

2012. márc. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Minek a székszoknya? Ha a székek egyformák,akkor nem kell rájuk semmi! Csak zavarja a rajta ülőket! A falakra tegyetek valamilyen fehér drapériát,és nem lesz minden bordó. Az asztalterítő is legyen fehér.
2012. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A szekek egyformak,de nekem nagyon tetszenek a szekszoknyak.Tokeletes eskuvot szeretnek.A menyasszonyi csokrom kala lenne,de nem fog illeni semmihez.
2012. márc. 4. 21:33
 4/26 A kérdező kommentje:
A bordo lehet nem olyan rossz,de en teljesen zold es lila manias vagyok(sajnos).
2012. márc. 4. 21:34
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, eleve a bordó a naranccsal elég bátor összeállítás, de attól függően, melyik a domináns, használj komplementer színeket. Ezek azok, amelyek kiegészítik egymást, ergo nem bántják a szemed (pl.: vörös-zöld). A narancs komplementere levileg a kék, de az még szerencsétlenebb, a bordónak lehet a zöld, az pedig lehet szép. (mindig a színkörben átellenes helyen lévőt kell nézni). Én a helyetekben a sötétzöldet választanám és a növényi útvesztő-t választanám fő témának. Tehát labirintus zöldellő bokrokból, olyan növényekből aminek két fajta virágja van: narancs- és bordó színú. Az útvesztő közepén, a megfejtő körben a ti nevetek áll. Ezt a témát követheti a szalvéta, a meghívó, a díszítésen feltétlen... Szépen meg lehet csinálni.
2012. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is most hallom először a székszoknyát, de józan paraszti ésszel úgy gondolom, az a széket borító textil.

És rágooglezva ki is derült, hogy jól gondoltam.

2012. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%

Jézus, hol éltetek eddig, hogy enm hallottatok székszoknyáról???

Nálunk is volt ez gond, én ragaszkodtam a pink-tüdőszín dekorhoz, de az éttermek nagyrésze vagy bordó, vagy piros, vagy narancs volt. Szerencsére mi találtunk aztán egy krémszínű-bézs termet.

Narancs dekorhoz mit szólsz? Ilyesmi? [link]

Szerintem szép.

2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
hát lilát a bordóhoz semmiképp, a zölddel finoman meg lehet próbálkozni, a dizájnerek majd vezetnek benneteket, h ne legyen vásári a hangulat a sok élénk színtől
2012. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

ilyesmi:

[link]

2012. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szalakota.Koszi szepen,ez tenyleg jo otlet.
2012. márc. 4. 21:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!