Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvői szertartáson miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvői szertartáson miért állítják a lányt a fiú bal oldalára?

Figyelt kérdés
Mert hát ugye ott a kutyák és a kurvák mennek, de én egyiknek sem érzem magam, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Engem ez nagyon zavar. Miért van ez? Miért nem a fiú jobb oldalán vonul a lány?
2008. ápr. 15. 19:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem azért, mert csak asszonyként, vagyis feleségként állhatsz a jobb oldalára. Régen ugyanis nem volt "divat" nem feleség jellegű nőkkel mutatkozni. Ha a pasi jobb oldalán ment a nő, akkor mindenki tudta, hogy a felesége, és nem a szeretője, nem vadházasságban élnek.
2008. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Amikor a mi esküvőnk volt, a vőfély mondta, hogy azért kellene a házasság kötő teremben a párom balján vonulnom, mert az az oldal esik az ülöhelyek felé, tehát jobban látnak a rokonok. Mondtam neki hogy nézzenek utána ne akkor...én végig a jobbján mentem mindenütt a páromnak. Szerintem ha akarsz vonulhatsz a jobbján. Nem tilthatják meg.
2008. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval értek egyet. A bal oldalán vonulsz be, mivel még nem vagy a felesége, kifelé hátra arc van, tehát akkor már a jobb oldalán mész, mint feleség.
2008. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a harmadik válaszoló mondta meg a frankót! :-) A szertartás végén csak hátra arc, s máris a jobb oldalára kerültél! Ha nem akarsz a bal oldalán bevonulni, akkor menjetek be külön. A páromat az édesanyja vezette be, engem pedig az édesapám, akinek ugye a jobb oldalán voltam.
2008. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én végig a jobb oldalán voltam a férjemnek. annyira mondjuk nem érdekelt, hogy mi hogyan szokás. én így éreztem jól magam, így szoktuk meg, tehát így volt. egyébként az atya aki összeadott minket is mondta, hogy a jobb oldalon legyek, mert őt is idegesíti, ha valaki a férfi balján van.
2008. ápr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Balon mész be és jobbon jössz ki!

:)

2008. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert f@@sznak bal oldalt a helye.
2010. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!