Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam -e édesapámat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjam -e édesapámat, és ha igen, akkor milyen szerepben?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy édesapámmal utoljára 14 éves koromban találkoztunk. Anyagilag sose támogatott minket, de anyum nem is kérte (ez hosszú történet hogy miért). Anyum halála óta (meg előtte is) a keresztszüleimmel élek, ők támogattak mindig. Annak idején arra gondoltam, hogy a keresztszüleim lesznek ott a szüleim helyett, ők ülnek majd mellettem az asztalnál is, és keresztapám kísér majd az oltárhoz. És ezt a tervemet kuszálta most össze édesapám, mert 2 éve felvette velem a kapcsolatot e-mailben. Előzőleg is emaileztünk úgy 10-16 éves korom közt, de utána a lustaságom miatt ez megszakadt. Jelenleg kb. havonta váltunk egy e-mailt. És itt jön a kérdés. Tudja hogy párom van, és azt is hogy közeleg az esküvő. Meghívjam? Esetleg kísérjen ő az oltárhoz? A bökkenő viszont az, hogy a keresztszüleim (akiknek tulajdonképpen mindent köszönhetek) nem szívlelik édesapámat. Szerintük eléggé tróger alak, aki anyum kívánsága ellenére is azért néha támogathatott volna. Illetve törekedhetne arra hogy találkozzunk néha napján. Szóval mi legyen?

(A dologhoz még annyi hozzátartozik, hogy édesapámnak már volt családja mikor anyukámmal összejött. 3 fia volt és egy állítólag kicsit elme-roggyant felesége)

Előre is nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget :)


2012. ápr. 5. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőre meghívnám, lehet így közelebb kerültök egymáshoz, viszont az oltárhoz ne kísérgessen,ha eddig sem volt ott veled.
2012. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom az előttem szólóhoz. Az esküvőre talán meghívnám, de biztos nem ő kísérne az oltárhoz.
2012. ápr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Esküvőre én is meghívnám,de tuti nem ő kisérne az oltárhoz.Nem apa az ilyen,nem volt veled amikor kellett volna.
2012. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök, hogy ti is így látjátok :)
2012. ápr. 5. 15:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én is amondó vagyok, hogy a keresztapukád kísérjen, de meghívhatod szerintem.
2012. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én is egyet értek az előbbi hozzászólókkal! :)

Mégiscsak édesapád. Az, hogy egy tróger alak volt, mint ahogy a keresztüleid gondolják, azért mégiscsak édesapád, meg egy részt ez a te döntésed. Szerintem szép dolog lenne meghívni olyan sok nem-látás után, de én már nem engedném meg, hogy az oltárhoz kísérjen... :)

12/L

2012. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, esküvő igen, oltárhoz kísérés NEM! Sok boldogságot!
2012. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt mondanám, amit a többiek! :)
2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, nagyon sokat segítettetek a döntésemben. Mert bár én is így láttam helyesnek, mint ti, azért rengeteget gondolkodtam rajta :)
2012. ápr. 5. 16:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hívd meg! Olyan kategóriába tedd, mint egy jó ismerőst. Tehát én nem ültetném a főasztalhoz, melletted a keresztszüleid legyenek, és keresztapád vezessen az oltárhoz is. A többi rokon, barát között foglaljon helyet.
2012. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!