Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruha átalakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruha átalakítás?

Figyelt kérdés
Nos, múlt hónapban megvettük a ruhámat, két részes, fűzős-cipzáros megoldás. Májusban lesz az esküvőm, eddig minden ok volt, csak most rengeteget fogytam egy betegség miatt, és egyéb okokból adódóan. És a ruhám most úgy áll rajtam,mint tehénen a gatya,finoman fogalmazva. A szoknya még nem is,mert az abroncs megtartja, meg azon nem kell nagyot alakítani, de a fűzős felső...pff na azt kétszer meg tudnám magamon tekerni. Kérdésem annyi lenne, hogy mennyire gáz, ha a cipzárt kivetetem belőle,és úgy vetetek be belőle két oldalt? (csak ott tudok,mert ott nincs merevítő benne). Muszáj,hogy legyen cipzár?Vagy felesleges? Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2012. ápr. 11. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy varrónő meg tudja mondani, hogy lehet-e kezdeni vele valamit. Ha nem, vegyél külön egy fűzőt (a Dress Box-ban lehet külön is kapni, fehéret is, Westend, Árkád, Allee), ezt meg próbáld eladni.
2012. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ha 1 hónap alatt hirtelen sokat fogytál, és már meggyógyultál, nagy valószínűséggel újabb 1 hónap alatt vissza fogod hízni, ami lement. (Ugyanúgy jojó effektus, mintha fogyókúra miatt koplaltál volna.)

Ezért lehet, hogy nem is kéne elkapkodni a dolgot, mert májusra jó lesz a ruha ismét.

Első

2012. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia egyáltalán nem kell a fűzős ruhára cipzár vidd el egy varronőhöz és ő gyönyörűen meg fogja neked csinálni :)
2012. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat! :)
2012. ápr. 11. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
nézd, nekem fordítva van, a ruha, amit próbáltam, nem jön még rám, tehát hátul nem lehet összefogni, de fognak rajta alakítani, és így már jó lesz. meg fogják tudni csinálni, toldanak hozzá, a tiédből meg egy jó varrónő biztos tud kivenni :D ne izgulj!
2012. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!