Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igaz az, hogy ha kismamaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy ha kismamaként megyek férjhez nem lehet fátyol a fejemen?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 17. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha ragaszkodunk a konvenciókhoz,már akkor se lehetne fátyol, ha nem szűz az ember , sőt fehérbe se lehetne lenni. Vedd fel nyugodtan, ha szeretnéd.
2008. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan vegyél föl fátylat, azt eredetileg azért viselték a nők, hogy megvédje őket a rossz szellemektől. Egyes kultúrákban a szűzhártyát szimbolizálja, de könyörgöm, ki megy férjhez szűzen manapság?!? Szóval, ha tetszik, viseld nyugadtan!!!
2008. ápr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Anyukám mondogatta, hogy nem illik kismamaként viselni! De én is ugyanezt mondtam neki!
2008. ápr. 17. 18:43
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
hmm, anyukádnak igaza van, ö azt mondja nem illik, ha már nagy hassal mész férjhez kicsit viccesen fog kinázni a szüzeség szimboluma a fejeden és lehet néhányan megszolnak vagy kinevetnek, ha nem lesz még hasad senkinek fel sem fog tünni, és semmit nem mondanak. neked kell eldönteni hogy felválalod azt is hogy esetleg megszolnak érte.
2008. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Szió! A második válaszoló vagyok. Először is, ez a TE napod lesz, és történjen az, amit TE szeretnél!!!! Nem az anyukád megy férjhez, és gondolom nem azoknak akarsz a kedvében járni, akik megszólnának, hanem magadnak és életed párjának akarsz tetszeni, nem? Akkor meg minek foglalkozni másokkal? Állj a sarkadra, s ha te fátylat akarsz, akkor viseld is! Könyörgöm, már nem a középkorban élünk!!! Vagy mégis? :-)) A rosszindulatú megjegyzéseket pedig tojd le, ez a TE napod lesz és légy nagyon boldog! :) Pláne azért is, mert már kismama vagy, s viseld büszkén a pocidat! :)
2008. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Hozzátéve az előző válaszokhoz, gondolom nem olyan embereket hívsz meg az esküvődre, akik leszólnak amiatt, mert fátyol van a fejeden, miközben állapotos vagy. Oda az emberek mindig örömmel mennek, és szerintem intelligens ember nem szólja le a másikat (főleg nem a menyasszonyt) a saját esküvőjén!
2008. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát az esküvőn csak a család lesz ott, meg egy-egy nagyon jó barát. Nem leszünk sokan. Igazából nem nagyon látszik a pocim, aki nem ismer, az észre sem venné.

Köszi a biztatást!

Sok képen láttam a neten, hogy nagy pocival, menyasszonyi ruhában, fátyollal a fejükön mennek férjhez.

2008. ápr. 18. 07:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm kérdezte,hogy miért nem akarok fátylat az esküvőmön(akkor voltam 25 hetes),mert az annyira szűzies.Én meg jól kinevettem,hogy 25 hetesként sokminden leszek csak szűzies nem:)Így a kontyomat kis fehér rezgővirágokkal tűzdeltük tele,ami még sokkal szebb is volt,mint egy fátyol.

De ha szeretnéd vedd fel.

2008. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Attól még elfogadhatjuk a másik döntését is. Aki fátylat akar, az viseljen fátylat, mert lehet, hogy ez lesz az egyetlen ilyen alkalom az életében! :-))
2008. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Viseld nyugodtan, egyrészt ma már az emberek nagy része nem is foglalkozik vele, hogy most mit szimbolizál egy fátyol, egyszerűen csak hozzá tartozik a menyasszony ruhájához. Másrészt, ha akarsz, akkor akár bohócruhában is férjhez mehetsz, mert ez a TI esküvőtök, és nem másé, az lesz rajtatok, ami nektek tetszik.
2008. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!