Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászútra hova menjünk? "Nyertü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászútra hova menjünk? "Nyertünk" ezzel az Erzsébet programmal, de melyik helyet válasszuk?

Figyelt kérdés

Szóval, esküvő után menni szeretnénk nászútra......

Nyertünk ezzel az erzsébet programmal, 3 hely közül vacilálunk....segítsetek!!!!!!!!!!!!



Hotel Aranypart Siófok

[link]


Balatongyörök Kastélyszálló



És a Tihanyi Yacht Klubhotel



2012. ápr. 19. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
EGyértelmű az utcsó :D
2012. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a neten, de Tihany a legszimpatikusabb
2012. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Dubai, Ausztrália(kenguruk,koalák... imádom)... Perú... ezeket nézném meg én a helyedben...


ja hogy kevés pénzed van rá? Éngem múltkor csábítottak Tihanyba az általad említett helyre,de úgy rémlik,mintha ott horrorisztikus árak lettek volna...

2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Siófokot választanám, mi gyerekkorom óta minden évben ott nyaralunk és imádom! :-)
2012. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.
2012. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


úgy néz ki, hogy tihany marad. siófok az egyik legkedvesebb városom, de az a hotel.....rengeteg szörnyűséget írnak róla!

2012. ápr. 19. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
A kastélyszállók nagyon hangulatosak, én imádom őket, bármilyen ötcsillagos hotel helyett vigyorogva választanék egy kastélyszállót :D Persze ez a kastélyon is múlik. De ez a tihanyi hotel engem nagyon a gyerekkorom nyári táboraira emlékeztet, olyan üres és lepukkant az a szoba, amiről képet találtam. A kastélyszálló meg szép és nagyon romantikus :)
2012. ápr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!