Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A hitvesi csók. Csak sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hitvesi csók. Csak sima szájra puszi volt vagy "nyelves" csók?

Figyelt kérdés
Most lesz az esküvőnk és mi a szájra puszikra gondoltunk!Vagy magától fog jönni? :) Bocsi a hülye kérdésért.
2012. ápr. 23. 19:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%

természetesen igazi nyelves csók dukál! Hagy lássa mindenki mennyire odavagytok egymásért! :)

Én nem vagyok házas, de az összes esküvőn, amin voltam, igazi szerelmes csókot láttam :)

De, ha ti kicsit szemérmesebbek vagytok, maradjatok a puszinál...

2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
45%
bocsi, jah a polgárin láttam. A templomin nem emlékszem, mert mindig olyan messzi ültem, hogy nem láttam semmit, meg már amúgy is untam a papi beszédet. Ott lehet, hogy jobb lenne a szemérmesebb változat.
2012. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%
A násznép úgy is követelni fogja a rendes csókot. CSÓKOT CSÓKOT CSÓKOT! felkiáltással.
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
A nyelves puszi,főleg,ha még hosszú is elég nevetséges egy esküvőn. Az a hálószobába való! Szájra puszi az illendő.
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Rövid nyelves csók volt. De ahogy nektek jól esik. A bátyámék esküvőjén is ez volt, mondta a menyasszony, hogy ő ott mindenki előtt,csak szájra puszit szeretne-na ezt a barátok, haverok nem hagyták szó nélkül,halk morajlással jelezték egyet nem értésüket.:)
2012. ápr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%
Én még nem voltam olyan esküvőn,ahol a násznép követelte volna a csókot. Pedig elég sokon vettem már részt.
2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%
nevetséges? höhö szerintem megható! Egyébként emberfüggő, persze, akik 35 évesen esküdnek, 10 évnyi jegybenjárás után már kicsit ciki. De mondjuk a 23 éves unokatesómék, vad szerelmesek, nem is tudtam volna elképzelni egy sima puszit...olyat anyámnak adok:D
2012. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
54%

egyik esküvőn fényképezgettem és pofátlanul a polgárin jó közelre álltam, persze nem takartam el őket, és akkor lekaptam a csókukat (nekem sikerült egyedül) ott nyelves csók ment


A szájra puszi olyan semmi, egy kicsit hosszabb puszi legyen, de az csók az igazi

2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
nem véletlen van az a rész, hogy akkor csókoljátok meg egymást
2012. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Valahol a kettő között.

Szerintem nem való mindenki előtt ledugni egymás torkán a nyelveteket....pláne sok pár úgy smárol, hogy végig látszik mindkettő nyelve. Nem vagyok prűd, fiatal vagyok, de mindennek megvan a maga helye.


Nálunk szájra puszi volt, de nyitott szájjal.Ugyanis mivel az ESKÜVŐTÖKÖN vannak, hidd el, MINDENKI tudni fogja hogy odavagytok egymással akkor is, ha nem csináltok száj-pettinget mindenki előtt.

2012. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!