Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy kell viselkedni egy esküvőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell viselkedni egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Hivatalos vagyok egy esküvőre, de még sosem vettem részt ilyenen. Ráadásul szinte senkit nem fogok ismerni, mert párom egyik rokonának az esküvője lesz, és csak a szűk családjával találkoztam még, velük sem sokat. Hogy kellene majd viselkednem? Milyen ruhába menjek? Ajándék?
2012. máj. 5. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Hogyhogy hogy viselkedj? Udvariasan, jól nevelten. Szertartáson csendben, aztán amikor gratuláció van, te is gratulálsz, ajándék meg - attól függ, mennyire komoly a kapcsolat a pároddal, vehettek együtt is, de ha ő a családjával ad, te vihetsz valami kedves figyelmességet, pl. fotóalbumot, ilyesmi. Vagy ha rég együtt vagytok, meg ha lesz menyasszonytánc, akkor pénzt is szoktak, illetve menyasszonytáncra mindenképp!

Ruha: egyszerű elegáns viselet, akár kis koktélruha, akár szövetnadrág valami elegáns blúzzal.

Nem kell túlspilázni, csinos legyél, udvarias és ennyi :) Úgyis MINDENKI a menyasszonyt fogja figyelni, nem a vendégeket.

2012. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
A szertartás végén kezd el skandálni hogy: Csókot! Csókot! Csókot! majd később a buliban tánc az asztalon. Te leszel a legnépszerübb, innentől kezdve minden esküvőre zöld utad lesz.
2012. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Esküvőn (és temetésen) figyeld, mások mit tesznek!
2012. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Használd mindig a szalvétát,ne feküdj bele a tányérba,ne egyél kézzel,ne menj oda foltos ruhában,ne szörcsögj,ne idd ki a levest tányérból,szertartás alatt tartsd vissza a pukit meg a böfit,majd csak utána ereszd ki,akkor is lehetőleg tömegben,amikor kevés esély van rá,hogy meghallja valaki.És próbálj meg minél kevésbé büdöset.
2012. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Én sem voltam soha esküvőn, de mivel nem vagyok tökkelütött, tudom, mit kell tenni.

Hogy érted, hogy hogyan kell viselkedni? Illik-e köpdösni vagy üvöltözni?

Ezt nem értem.

2012. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne részegedj le(!!!!!!), viselkedj illemtudóan.
2012. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Szuper!

Kemény 6 %-ot kaptam, mert azt mertem tanácsolni, ha nem tudja hogyan kell viselkedni, mit kell tenni ilyen helyeken, akkor tegye azt, amit mások tesznek!

Köszi, de azt a 6 %-ot is vegyétek már el tőlem, nincs arra szükségem!

2012. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért ennyire hülyének ne nézzetek már... Nyilván tisztában vagyok az illedelmes viselkedés alapjaival. A kérdésem arra irányult, hogy EBBEN A HELYZETBEN hogyan kell viselkednem, mit kell csinálni - egyáltalán mi történik egy esküvőn, amiben nekem részt kell vennem -, hogyan viszonyuljak a családhoz, akiket nem ismerek, és hasonlók. Tudniillik nem akarok végig csendben kuksolni, ha végig párommal beszélgetek, az is bunkóság, de hát nem ismerem őket. Mit lehet ilyen helyzetben mondani?
2012. máj. 5. 22:30
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem pontoztam le senkit sem.
2012. máj. 5. 22:30
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Felnőtt ember vagy, fel kell találnod magad.
2012. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!