Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeretnék rendelni 8 db...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék rendelni 8 db esküvői meghívót minél rövidebb átfutási idővel. Ismertek ilyen netes elérhetőséget?

Figyelt kérdés

Amit találtam az mind vagy 2-3 hét, vagy pedig 30 db alatt nem lehet rendelni.

Szűk, családi esküvőnk lesz, de úgy döntöttünk, hogy mégis rendelünk meghívókat, már csak azért is, hogy megmaradjon emlékbe.


2012. máj. 10. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy üzletbe és válogathatsz és azonnal megveheted, amennyit szeretnél! :)
2012. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én foglalkozom ilyennel, egy-két nap alatt el tudom készíteni és elsőbbséggel postára adni utánvéttel. Írj privátban ha érdekel.
2012. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

mi innen rendeltünk, max másfél hét volt úgy, hogy kétszer változtattunk rajta.

2012. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vaterán is szétnézhetsz, gyönyörűek vannak, és bármennyit rendelhetsz.

Én is itt nézelődök, nekem is csak 10 db kellene.

[link]

2012. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én rendeltem innen inda mintás pausz papírt, 1 nap alatt kihzták, 150 ft darbja, hozzá szatén szalagot nevtséges áron, - [link] - otthon kinyomtattam a szôveget, ôsszetekertem, átkôtôttem a szalaggal, az eredmény gyônyôru, hamar kész és olcso.
2012. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!