Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a habrózsáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a habrózsáról? Felmerült, h az esküvői csokrom abból lenne. Nagyon látszik, hogy nem igazi? Tényleg fele annyiba kerül, mint az igazi virágból készült csokor?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Azt nem a karácsonyfára szokták akasztani dísznek...?
2012. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Esküvöi csokornak vegyél már igazi virágot!!! Gondolom, az egész felhajtás nem olcsó, akkor ne éppen ezen akarj spórolni már száz forintot. Ez annyira szánalmas ötlet....
2012. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem az blööö.. Mindenképpen látszik rajta. És valóban, ne azon akarj spórolni. Nyilván ne 30ért vedd, de azt a 10est ne a virágon spórold meg. Egyébként meg ne mondd, hogy esküvőre lesz a virág és akkor nem leszek eget verő ára. Nyilván nyári esküvőnél nem lehet megjátszani, hogy hát szalagavatóra lesz, de igazából minden másnál igen. Amint meghallják az esküvő szót, mindennek a háromszorosát kérik.
2012. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Mármint ami a ruhát illeti, azzal nem lehet ezt eljátszani nyáron.
2012. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Habrózsát nem ajánlanék, de szaténvirágot, - csokrot igen.

Nem te leszel az első menyasszony, akinek olyan csokra lesz :)

Én innen rendeltem az én csokromat, gyönyörű, majdnem mindenki azt hitte hogy igazi virág! [link]

[link]

2012. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem sem szép, de.


olcsón is meg tudod oldani a csokrot. milyet szeretnél? ha csak rózsát, azt te is meg tudod csinálni, elmész a piacra, megveszed és összekötöd. kb. negyedéért, mint amit a virágos kérne. de ha megmutatod, milyet szeretnél, elmondom hogy mennyiért, meg hogy tudod megcsinálni!

2012. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem 15 szálas rózsacsokrom lesz, apró fehér virág díszítéssel, kevés zöld vékony szállal, rajta gyönggyel. 4000 Ft lesz, a szülőköszöntő csokrokkal és a tanú virágával hagyok ott 6000 Ft-ot. Néztem én is olyan csokrot amilyet írsz, de belegondoltam,hogy az szerintem nem esküvőre való. Mondjuk amit linkeltek lejjebb az szép. Bár én akkor is maradok az élőnél :)
2012. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

látszik rajta, hogy nem igazi de nekem tetszik és ez legalább megmarad


[link]

2012. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam ezen de maradtam az igazi virágnál,mert amiből szerettem volna abból nincs olyan csokor.De az egyik válaszadó belinkelt neked egy meksa címet.Én is itt nézegettem és aki csinálja gyönyörűen dolgozik.A többi terméke is nagyon szép,igényes szóval én megértem hogy spórolni akarsz akkor tedd itt mert nem fogod megbánni mint egy piaci művirággal.
2012. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ilyet szeretnék, ez igazi virág:


[link]


[link]

2012. máj. 11. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!