Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha: sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha: sima fehéret választanál vagy pedig olyat, amiben van egy kis minta, szín itt-ott?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem csak egyszínű fehér lesz a ruhám....24/L
2012. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha tök kis faluban élsz, és még sok a 60-70-en felüli idős ember, akkor bizony azt mondom, csupa fehér és fátyollal. (= az ő szemükben a fehérség és a fányol a tisztaság jelképe), ha nem ilyenben esküdöl, az a szemükben azt jelenti, hogy bevallod, nem vagy szűz. Egész életedre kibeszélnek.

Ha nagyobb településen laksz, akkor tedd, amit szíved diktál, ott már nem adnak az ilyen hülyeségekre.

2012. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Előző: Én mondjuk magasról letojnám, hogy a 70 éves szomszédnéni kibeszél a másik Bözsének. Azt válaszd, amelyik tetszik, amelyikbe beleszeretsz. Én nyíltan és büszkén bevallanám akármelyik vallásfazék nénikének, hogy nem vagyok szűz, és az egyik legnagyobb hülyeségnek tartom, hogy az emberek úgy kössenek házasságot, hogy még nem voltak együtt.
2012. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Persze, ma már egyetlen józan gondolkodású ember nem kívánja, hogy ...

... de neki kell olyan közösségben élnie, ha úgy hozta esetleg a sors, és nem mindegy, milyen légkör veszi körbe a faluban. Látszik, még az életedben nem voltál ekkora kis közösségben, nemhogy éltél volna.

Bízzunk benne, hogy a kérdező sem ilyen helyen lakik, és esküdhet minden megbélyegzés nélkül neki tetsző ruhában!

2012. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én budapesti vagyok, szóval itt nem beszélnek ki, ha mintás ruhám lesz.
2012. máj. 13. 17:00
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Az jó! Biztosan nagyon csini leszel akkor is, ha nem teljesen fehér lesz a ruhád! Nem tudsz esetleg feltenni képet arról, amit kinéztél, vagy valami hasonlóról?
2012. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ruhámon mell alatt volt sötétlila szaténszalag, amely hátul masniban volt megkötve, és a földig lógott a két vége, az uszályra szépen ráfeküdt. Ehhez passzolt a férjem zsebkendője, a zoknija és a nyakkendője, valamint a csokrom és az összes virág, lufi, asztaldísz, szóval minden azzal a szalaggal volt harmóniában.
2012. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is szalagom lesz, bár ez nem a ruhához volt, csak én találtam ki és vettem hozzá. A dekorációt is ahhoz igazítom.
2012. máj. 13. 18:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon csini lesz. Mikorra tervezitek?
2012. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Augusztus :)
2012. máj. 13. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!