Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az mennyire ciki, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki, ha az esküvőmre a sminkem saját magam készítem el?

Figyelt kérdés

Én egyébként soha nem sminkelem magam, de úgy gondoltam,hogy szolidan ezen a napod mégis kellene.

Itt nálunk ahol lakom nincs kozmetikus, utazgatni pedig az esküvőm napján nem szeretnék.

Ciki, ha nem profi sminkes fest ki,hanem én saját magam?

Nálatok ez hogyan volt?


2009. jún. 26. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az akkor meg leendo sogornom festett ki, aki az eskuvo napjan kereken 17 eves volt. :)) Tehat szerintem nem ciki, ha nem mesz sminkeshez, magadnak is megcsinalhatod!
2009. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Engem anyukám festett ki a nagy napon :)

2009. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. Nekem ebből a szempontból a szalagavatómról van rossz emlékem - általában magamat sminkelem, de akkor egy profi kozmetikus intézett el, szerintem borzalmasan... (ciklámen rúzs - váááhhh...)

De ha nem szoktad magad sminkelni, előtte gyakorolj. Vagy kérd meg egy barátnődet, aki rutinosabb benne.

2009. jún. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Én sminkes vagyok, szóval nekem ezzel nem volt gond, egy sminkes bnőm csinálta, viszont nagyon vigyázz, hogy jó legyen. Csinálj előtte próbasminket is, mert a menyasszony smink a legnehezebb, hisz nem lehet túl erős, viszont tartósnak kell lennie. Javaslom a halvány rózsaszínt fő színnek, mellőzd az élénkebb színeket meg a sok szemceruzát. Azért elég jó cucc kell ahhoz, hogy tartós legyen a smink. Próbáld legalább púderrel fixálni, ha mással nem is.
2009. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Csak gyakorolj.
2009. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a válaszokat, és a tanácsokat,megfogadom!:-)
2009. jún. 26. 15:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A szokás szerint a legjobb barátnő dolga. Ha van ilyened, akkor kérd meg őt és gyakoroljatok előtte.
2009. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Dehogy ciki! Én sem adnék ki erre pénzt(ráadásul nem is biztos hogy jó lesz), na és nem is utazgatnék. Viszont arra próbálj meg figyelni, hogy lehetőleg jó mínőségű cuccokkal dolgozz, hátha jobb lesz:)


Sok boldogságot!

2009. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!