Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Leánybúcsún, ha valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leánybúcsún, ha valamilyen kávézóba vagy étterembe is beülnek a résztvevők, akkor ki fizet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a "szervezők" fizetik a menyasszony fogyasztását is? Vagy mindenki a saját fogyasztását fizeti?
2012. máj. 25. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam olyan lánybúcsún, ahol a gazdag menyasszony fizetett mindenkinek.

De szerintem az az általános, hogy a menyasszony nem fizet.

2012. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én ezt vhogy úgy fogom fel, mint pl. 1 szülinapot, tehát van 1 ünnepelt, aki elvileg nem fizet, itt a menyasszony az.
2012. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehánybúcsún mindeki a sajátját fizeti.
2012. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
általában a menyasszony nem fizet. a kivitelezés sokféle lehet. pl egy bizonyos összeget ad mindenki, aztán ebből a pénzből költenek egész este vagy a saját költségeit fizeti mindenki plusz a menyasszonyét egyenlő arányban szétdobják... megegyezés kérdése. a kivétel erősíti a szabályt, de jellemzően a menyasszony az, akit megvendégelnek, így neki nem kerül semmibe az az este
2012. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
leánybúcsún és legénybúcsún is a meghívottnak fizetik a többiek...
2012. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legtisztább, ha felíratjátok a fogyasztást és a végén a menya kivételével összedobjátok.

Vagy ami még jobb ha előtte összeszedtek egy bizonyos összeget és abból költötök.

Mi összedobtuk, még maradt is meg, azt is elköltöttük a párra.

2012. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony semmit sem fizetett aznap este, a résztvevők pedig mindenki a saját fogyasztását fizette.
2012. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!