Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek fent van vhol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek fent van vhol az eskűvői videója az belinkelné? Hátha kapok új ötleteket, persze aki nem akarja az nem kell, és normális válaszokat kérek. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 13:23
 1/5 A kérdező kommentje:
nem mondod,erre én is rájöttem.
2012. máj. 27. 14:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem nincs videóm még, de ha gondolod szívesen segítek, ha tudok. Mire vagy pontosan kíváncsi? Vicces játékokra, szokásokra, vagy valami ilyesmi? Ha szóban leírom, az is jó?
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze,pontosan erre amit írtál,meg ha volt vőfély ő milyen volt stb.
2012. máj. 27. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, youtube-on rengeteget találsz, én is szoktam onnan szemezgetni, hátha megtetszik vmi
2012. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a Youtube-on szoktam nézelődni, jó tippeket lehet ellesni onnan.
2012. máj. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!