Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtti hónapokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti hónapokban mivel érdemes próbálkozni, hogy le tudjak valamennyit fogyni, formába hozni magamat minden szempontból?

Figyelt kérdés

Ti mivel próbálkoztatok, sikerült lefogynotok valamennyit?

Ne értsetek félre, nem akarok megváltozni a nagy napra, csak csinosabb lenni..:)

Tudtok valami tippet adni?

Esetleg még ahhoz tudtok valamit mondani, mivel hoztátok "formába" magatokat?

(pl kozmetikus, valami testkezelés, vagy ilyesmi)



2012. jún. 1. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ menyi időd van a nagy napig:)

ne egyél lisztes,cukros dolgokat,és mozogj egy kicsit:))

2012. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát, még egy olyan 6 hónap..:)

Csak nem akarok az utolsó pillanatra hagyni mindent :))

2012. jún. 1. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ne egyél lisztet, cukrot és ami nekem nagyon bejött, miló viki dupla dvdje. brutál, de hatásos.
2012. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a lisztet és a cukrot ajánlanám, hogy kerüld.

Nekem alig három hónapom volt. Mondjuk kövér nem voltam, csak hasam volt, és kevés hurka az oldalamon. Rengeteg zöldséget és gyümölcsöt ettem. Kenyeret, tésztát, olajban sült dolgokat nem ettem, édességet kerültem. Két ruhapróba között is annyit fogytam így,hogy még az eladó hölgy is megjegyezte.:)

2012. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én 4 hónap alatt 15kilót fogytam,szóval a világot megválthatod még fél év alatt:)

cukor,liszt elhagyása,sok zöldség,husi ilyesmik..Ja és sport.

2012. jún. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én most a 90 napos diétát csinálom. Másfél hetet hagytam magam mögött és már 3kg lement rólam. Pont az esküvő előtti napon lesz vége :) Az a jó benne, hogy semmit nem kell megvonnom magamtól, csak nem mindegy mit mivel eszem.
2012. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hízni akartam, de annyi lótás-futással, éjszakázással járt az esküvőnk, hogy 3 kg-tg fogytam legalább.


Akkor volt épp adóbevallás-leadási határidő is, bevállaltam vagy 10-et, szóval esküvő előtt kb. 3 hétig 4-5 órákat aludtam, számomra ez volt a legjobb fogyókúra.

Esküvő előtti napon is kb. 4 órám maradt alvásra, azt hittem összeesek. De aznap olyan boldog voltam, hogy rá kellett jönnöm, a boldogságnál nincs jobb szépítőszer.


Amúgy a hajamra ricinusolajas pakolást tettem előtte 3 héten át kb. 3 naponta. A körmömet 5 óra alatt csinálták meg. A sminkem kicsit összecsapott lett. A próbafrizurára alig volt időm, végül esküvő előtt néhány órával nem győztem kifésülni belőle a lakkot, amivel bebetonozták, de szerencsére egy rokon feltűzte nekem kontyba.

Kikérés előtt fél órával még olyan nyúzott pofám volt, legszívesebben lefújtam volna az egészet. Aztán amikor kihívott a vőfély és megláttam a sok rokont, olyan barátokat akik 2 órát utaztak azért hogy lássanak meghívó nélkül is, plusz a vőlegényem, aki amúgy igazi pasas és előbb tépné ki tőből a nyelvét, mint hogy azt mondja, szép vagyok, amikor meglátott és a vőfély megkérdezte, jó leszek-e így neki, ő meg csak bólogatott és csupa könny lett a szeme, na én ettől lettem szép. Nem vagyok egy feltűnő jelenség amúgy, de aznap tényleg az voltam.

2012. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én most kezdtem speedfitnesselni.))2* voltam és MÁR látszik!!!:)))sokba kerül másfél hónap 55.000kb de nem kell hónapokid csinálni,1bérlet alatt látványosan csinosodsz,szálkásodsz..:)
2012. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!