Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek 4 fős titkos esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 4 fős titkos esküvője volt, mit szólt utólag a család? Akinek volt ilyen a családjában: leszólták a párt?

Figyelt kérdés
Főleg a szűk család véleménye érdekel: szülők, testvérek.
2012. jún. 7. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Miért kell titkolózni? Olyankor van titkos esküvő, mert eleve valami nem oké a családban.
2012. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, ennek mi köze a kérdéshez....

De több oka van:

- az én szüleim elváltak, a ballagásomon anyám és apukám éppen aktuális csaja (aki velem egyidős volt...) egymásnak estek, a tanárok szedték szét őket

- a nevelőapám és az apám is ragaszkodik hozzá, hogy ő kísérjen az oltárhoz. Annó legjobb barátok voltak, csak amikor apukám külföldön dolgozott anyukám összejött mostohaapámmal. Nem mellesleg a mostohaapám a keresztapám.

- párom szülei is elváltak, szintén utálják egymást. A diplomaosztón az apja barátnője hatalmas balhét csapott, mert készült egy közös kép páromról és szüleiről

- anyósom és anyukám is mindenbe beleszóló típus, biztos az egész szervezés arról szólna, hogy az ő ötleteiket dobálom vissza. Ezt már lakáskeresésnél megtapasztaltuk.

2012. jún. 7. 09:53
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
A leírt esetben nem törődnék a felmenőkkel, házasodtatok és kész, elmondod nekik is ezeket és hogy ebből nem kérsz, ennyi, nem nekik házasodsz hanem magad miatt.
2012. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem titkos ez, csak nem szóltok. Majd megmondjátok utána. Ha a gyerekeim ilyet csinálnának,akkor lefogadnám. Az a fontos amit ők akarnak, az ő életük.

(bár én a szervezésbe se szólnék bele, az én esküvőmbe se szóltak bele az én szüleim. Megmondtam nekik hol és mikor. Csak a mennyasszonytáncnál ragaszkodott apám, hogy ő a második, de ez szerintem természetes.

2012. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Bár tarthattok egy lagzit is, meghívjátok a barátaitokat. Családot nem. Nem lagzinak hívjátok,hanem csak bulinak.
2012. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
ez esetben nem mindegy hogy mit szólnak? miért foglalkozol velük? döntsd el: vagy elhívod őket és vállalod a kakát, vagy nem hívod őket és akkor ne rinyálj, hogy jaj a kis lelkük..
2012. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igy már érthető.


Családban volt titkos esküvő,anyámék házassága mostohafaterommal.(előtte 2 évvel huga esküvőjén okulva)

Kiakadtak rendesen a rokonok,de minden csoda 3 napig tart,mindig van más háborognivaló.

2012. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szeretem a szüleimet, ahogy a párom is az ő szüleit. Sokat tettek értünk, támogattak minket. Csak nem lehet őket 3 percnél tovább egy légtérben tartani :-((
2012. jún. 7. 10:11
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk két tanús esküvőnk volt, senki mást nem hívtunk el.

Az én családom úgymond örült, hogy ennyire szeretjük egymást, hogy összeházasodunk, anyukám még pityergett is.


Viszont a férjem családjának egy része ki volt akadva. Anyósom nem, ő csak legyintett, hogy jól van gyerekek ti tudjátok, anyós húga fel volt háborodva, s mikor az ő kisebb lánya azt mondta, de tuti, ő is ilyet szeretne, az volt a válasz, hogy ki is tagadja, ha nem lesz naaagy templomi esküvője.

na és a nagymama volt a legnehezebb falat, ő is alig tudta elviselni, hogy az unokájának nem lett templomi esküvője, és hogy nem bulizhat az unoka lagziján... és egyáltalán milyen dolog az, hogy ő nem lehet ott, amikor kimondjuk az igent és felhúzzuk a gyűrűt.... Még mindig nem törődött bele, párszor felhozza a témát, hogy később is tarthatunk ám templomi esküvőt...

2012. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen lesz, ugyanezen okokból :D Anyámat és apám 25 évvel fiatalabb nőjét nem lehet egy légtérben hagyni, ahogy a sógornőmet sem, mert mindenki nekiesik mindenkinek, mi ezt nem kívánjuk az esküvőnkre. A párom szülei támogatnak majd (anno ők is ilyet akartak, de engedtek a családnak), az apámnak kb. mindegy, anyám fog hisztirohamot kapni, de nem izgat.
2012. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!