Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha egyetemista vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetemista vagyok, akkor kb mennyiért kell vennem barátnőm esküvőjére nászajándékot? És a menyasszonytáncnál mennyit?

Figyelt kérdés
Ez egy elegáns helyen lesz.

2012. jún. 16. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Dolgozol egyetem mellett? Vagy a szüleid tartanak el? Szerintem ettől a két dologtól függ, hogy mennyiért vegyél nászajándékot, meg hogy mennyire közeli barátnődről van szó.


De nem az ár a lényeg, hanem hogy jó, hasznos ajándékot adj.


Szerintem 5-10 ezer bőven elég erre, de ha ennyi nem telik 2-3 ezerért is már szép ajándékot tudsz venni.

2012. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Lévén, hogy nincs biztos jövedelmed, elég szerintem a vacsora árát plusz pár ezer forintot adnod. Mellé adhatsz valamilyen személyes ajándékot, ha nagyon jóban vagytok.
2012. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
5 ezerért ajándék, másik 5 ezer a menyasszonytáncba. Ennyit illene beleadnod az esküvőbe.
2012. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Egyetemista vagyok, nyáron dolgozni fogok, fizetéssel,ha az ÉN helyzetemet nézem, akkor 5 ezer körül vennék ajándékot, a menyasszonytáncnál meg ugye látják mennyit dobsz bele, szóval 5ezret beledobnék. De ez az ÉN helyzetem,és az ÉN anyagi körülményeim. Mindenkié más, valaki soknak tartja majd,valaki kevésnek.
2012. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Hasonlóan tennék Én is: 5-5ezer.
2012. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Attól függetlenül, hogy diák vagy, azért a vacsora-ital/fő árát illik beletenni a menyasszonytáncba, ami inkább 10ezer, mint 5. Gondolom nem diákmenüt kapsz majd.
2012. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Az igazság az, hogy tavaly volt a barátnőm esküvője, de én nagyon le vagyok égve... Vettem neki kb. 4-5 ezerért ajándékot, de menyasszonytáncra nem is mentem. :$

Egyszerűen nem engedhettem meg magamnak.


Éppen ezért gondolkodtam, hogy egyáltalán elmentjek-e az esküvőre, de ő többször is kérlelt, hogy nagyon-nagyon szeretné, hogy ott legyek, így elmentem végül.

Kicsit kínos volt ott, de nem tehettem mást.


Így visszagondolva lehet, hogy rosszul oldottam meg a dolgot, nem tudom, mi lett volna a jó részemről.

Többet adni nem tudtam.


Szerintem nagyon rossz, hogy ilyen elvárások vannak, megmérgezi az egészet.

2012. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nekem tavaly volt egy ilyen esetem,az egyik barátnőm házasodott.Nekem úgy rémlett,hogy csak azért hívnak meg mert azzal számolnak,hogy így több pénzt tudnak összegyűjteni,így hát kultúráltan visszaútasítottam a meghívást.
2012. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is nemsokára lesz esküvőm. Egyik egyetemista barátnőmtől se fogadnék el pénzt, pedig mind jobban állnak anyagilag nálam. Gusztustalannak tartanám.

Rokonoktól se fogadnék el szívesen, nemhogy a barátaimtól. Annak a pénznek bőven van helye náluk is.

2012. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, mert a körülményeim nem teszik lehetővé. Vacsora ára.....40ezer forintot :D fizessek.A barátnőm mondta h ennyi lesz, amikor beszéltem vele az előkészületekről.Puccos lagziról van szó
2012. jún. 16. 15:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!