Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik munkahelyre bevinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik munkahelyre bevinni esküvői meghívót? Hatan dolgozunk egy munkahelyen.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
mi viszünk majd egyet, szóban meghívunk mindenkit a szertartásra és kitűzzük a faliújságra a meghívót
2012. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Illik. (szerintem). Én úgy csináltam, hogy kétféle meghívót csináltattam- a kollegáknak olyat, hogy az anyakönyvvezető hivatalba és a templomba "szólt." Nekem 6 kollegám van. A rokonoknak pedig olyat, hogy az azt követő ünnepi vacsorára is. Szerintem nem szerencsés kollegákat hívni magára a "bulira", mert ha valamelyik rokon nem úgy viselkedik- stb- akkor pletykák célpontja lehetsz. A magánéletet tudni kell szerencsésen elválasztani a munkahelytől úgy, hogy senki se sértődjön meg.
2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok- ez így bevált, másik kolleganőm is így csinálta.
2012. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Párom sem és én sem hívtam meg az összes munkatársamat, ezért inkább elmentünk mindenkihez külön. Bár nyílt titok ugye, hogy ki van meghívva, de azért nem szerettünk volna sértődést.
2012. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Felénk "kártyás" vagy sima meghívót szokás csinálni!


...meghívja önt...kor tartandó esküvőre...


A közeli barátoknak és acsaládnek van egy plusz kártya benne a vacsorára és a lagzira való meghívással.


A haverok, munkaársak kártya nélkülit kapnak!

:D

2012. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
A szertartásra illik a kollégákat meghívni. A munkahelyi kapcsolat jellegéből mindenki nagyon jól tudja, hogy el kell-e mennie vagy sem. Nem kell szortírozni, kit hívsz meg és kit nem. ezt megteszik ők maguk. A nyomtatott meghívót pedig célszerű úgy készíteni, hogy egyet a szertartásra és egy külön betétlapot a lagzira. Azt csak azok kapják, akiket oda is meghívtok.
2012. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi kilencen vagyunk és azok családostól legalább 36-40 fő.Szóval mi nem hívunk senkit. Amúgy jóban vagyok a kollégákkal de valahogy megörültek, megkönnyebbültek hogy nem kell magukat akkora költségekbe verniük. Mert beszélgettünk és akárhogy is számolgattak egy négy fős család esetében minimum 100 ezer elmenne. Ruhák, haj, stb.. plusz 50 illik adni. Ezt ők mondták és én megértem őket teljes mértékben. Nem akartam kínos helyzetet. Vagy hogy az én esküvőm miatt rosszul érezzék magukat.Másnap majd hozok vagy küldök be nekik jó sok sütit, meg tortát. Gondoltam hogy a szertartásra meghívom őket de ez mi felénk nem nagyon divat.Amúgy ha meghívtam volna őket akkor én otthon és családostól.
2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 fonokom és 2 kollégám van. En adtam értesítok kulon-kulon. Lagzi nem volt, csak egy szuk családi vacsi. így eljottek gratulálni, hoztak egy csokor virágot. Ja és hoztam be 1-1 doboz suteményt. Mindenki haza vitte. Kb. 10-15 drb sutit tartalmazott. Mi kaptunk nászajándékba 6 darabos kristály poharak (feles pohár).
2012. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!