Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságot szeretnék kötni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot szeretnék kötni, de a hivatalban kérik tőlem a házassági anyakönyvi kivonatomat. Az meg is van, de mi van azon rajta, hogy kérik? A hátulján a pecsét van amiatt kérik el tőlem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 21:49
 1/10 A kérdező kommentje:
"Elváltam" ez lemaradt!
2012. jún. 20. 21:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem a válóperi határozatot kérték,hogy ezzel igazoljam hogy törvényesen elváltam.
2012. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a válási papírod, amit a bíróságon kaptál ezzel együtt kerül könyvelésre az anyakönyívvezető előtt. ő beírja annak a számát, keltét, stb. ill. a válásét is.
2012. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor a hátulján a pecsét azt jelenti ugye, hogy elváltam?
2012. jún. 20. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom igen. de van ezen azért szöveg, olvasd el. pl. ez a határozat ekkor és ekkor válik jogerőssé. ilyesmi. lehet, h pecséttől lesz az, lehet, h önmagától x napon belül, ha nincs fellebbezés. de a pecsét gondolom azért jelent vmit :)
2012. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem a házasság anyakönyvi kivonatot kérik el, hanem a válóperi határozatot.

A válóperi határozatban feketén-fehéren le van írva hogy hol és mikor váltál el. Bíró aláírása is szerepel aki szét választott tieteket.

2012. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
elkérik mindkettőt, legalábbis a vőlegényemtől is kérték.
2012. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát, bakker, ezen is van pecsét:

[link]


Most komolyan, mit lovagolsz egy pecséten? Önmagában semmit nem jelent...

2012. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 1990.01.26 válasza:
Adategyeztetés miatt szokták kérni az anyakönyvi kivonatot!!!
2012. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy miért kérik? Szerintem tudják a dolgukat, nem kell felülbírálni. Vidd amit kértek és kész, vagy kérdezd meg, ha ez nem elég Neked.

Problémagyártás csak ez.


24n

2013. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!