Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonynak női vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonynak női vagy inkább férfi tanuja legyen? Nektek milyen nemű volt a tanutok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 13:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%

22. Képzeld én is megbízok a páromban és nem érdekelne ha nő lenne a tanuja. Az összes nőnemű barátját ismerem és jóban vagyok velük. Ha mindenre ami mozog, féltékeny lennék, meg nem bíznék a páromban akkor nem lenne értelme az egész kapcsolatnak.

Nem tudom miért olyan hihetetlen h vannak még normális kapcsolatok amik bizalomra épülnek

2012. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első esküvőmön a bátyám volt a tanúm, miatta ismerkedtünk meg...

A második az egy kéttanús-esküvő volt, senkit nem hívtunk, a barátnőmet kértem meg. Remélem több szerencsét hoz, mint anno a bátyám :D

2012. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%

read4me,most neked mi a gondod? Zavar, hogy a legtöbben elfogadják, ha ellenkező nemű a tanú és nem "kattog az agyuk"?

Ahogy írtam a férjemnek az exbarátnője volt a tanuja, aki amai napig a legjobb barátja. És mégse volt gond. (nekem pőedig férfi tanum volt)

Elég sok esküvőn voltam, aholellenkező nemű volt a tanu és senki nem gondolt semmi rosszra.

Ha te igen, akkor ott veled van gond és nem a többiekkel

2012. jún. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 bátyám van, férjemnek 1 novére. Ugyhogy nekem fiu, férjemnek lány volt a tanuja. Teljesen mindegy.
2012. jún. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem lesz a tanúm a páromnak meg a legjobb barát
2012. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem lesz, vőlegényemnek pedig az egyik legjobb barátja.
2012. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
26%

Jobb (értelmes) helyeken a keresztapa a tanúja a menyasszonynak. Ha nincs neki ilyen, akkor férfi rokon.


Exbarátnő tanúnak..?? Jézusom... Az már beteg...

2012. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
utolsó: azért a bátyámra gondoltam, mert a keresztapám meghalt.
2012. jún. 21. 18:38
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagybátyám, aki nem a keresztapám. Úgy gondoltam, hogy olyan embert kell választanom, akit szeretek (nem az illem a legfontosabb), és nekem fontos volt, hogy jól működő házasságban éljen. Tudom, ez furcsa, de a bátyám hívta fel a figyelmemet erre, mert ő agglegény, és ő mondta, hogy ő nem szeretne tanú lenni, mert nem érzi úgy, hogy jó példát tudna mutatni ő, aki 32 évesen még nem élt komoly kapcsolatban. Szerintem egyébként mindegy, hogy női vagy férfi tanúja van a menyasszonynak. A lényeg, hogy jó kapcsolatot ápolj vele. Én a helyedben egyébként a bátyádat választanám, inkább mint a barátnők. De a te döntésed, neked kell tudnod, hogy mit érzel helyesebbnek.
2012. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van ahol szokás a keresztszülő tanunak, nálunk (buda) biztos nem, még nem is hallottam róla
2012. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!