Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ekrü színű nyakkendőhöz fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekrü színű nyakkendőhöz fehér vagy ekrü színű ing mutat jobban?

Figyelt kérdés
Az öltöny színe fekete lesz, de nem tudom, hogy lenne szebb. Mellény nem lesz.

2012. júl. 4. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a fehér ing jobban mutat.
2012. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is fehér, mert ha mind a ketto ekru színu,akkor egybe olvadnak a színek.

De ha fogod az inget venni, vidd a nyakkendot is magaddal és probáld meg mind a két variácioban.

2012. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ekrü, mert a fehér ing mellett az ekrü nyakkendő olyan hatást kelt, mintha mosásban besárgult volna. Ilyen közeli árnyalatokat nem szerencsés egymás mellé tenni ilyen okokból.
2012. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nézni személyesen. Ekrü és ekrü között is van különbség. Sztem ugyanolyan ekrüvel egymásba olvadna... én látatlanban a fehéret javaslom, de személyesen muszáj megnézni :).
2012. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér az úgy jó.
2012. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is látni kellene az árnyalatokat. Vidd be a boltba és nézd meg hozzá. Így látatlanban az ekrüt mondanám, de ha tört-fehér úgy is jó.
2012. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én vőlegényemnek is ekrü nyakkendője lesz és ekrü inget választottunk hozzá. Fehér inggel úgy nézett ki, mintha el lenne rontva valami a szettben, szóval csak a színben hozzá illőt válasszátok szerintem. Ja, neki mellénye is lesz, szintén ekrü, nagyon elegáns így együtt. Az eladónő is így javasolta.
2012. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fehérrel szépen mutatna, illik hozzá.
2012. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ekrü ing a szebb az ekrü nyakkendőhöz. Esküvőre pláne elegáns ha ugyanolyan színű és a fehér az ekrü mellett nagyon nem mutat szépen. De tedd mellé a boltban a nyakkendőt és rögtön látni fogod.
2012. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!