Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Vannak rémálmai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Vannak rémálmaitok az esküvővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem már szinte azóta, hogy elkezdtük szervezni. Míg nem volt ruhám, azt álmondtam, hogy még mindig nincs meg, és egy rámcsavrt lepedőben vagyok. Míg nem voltak kiosztva a meghívók azt álmodtam, hogy nem jött el senki.

Nincs meg még a cipőm, tegnap erről álmodtam.

Ma meg arról, hogy lekéstük az egészet, nem készültem el, nem egyeztettem a fodrásszal, sminkessel, jah és hogy nem volt meg a menyasszonyi csokrom, és szaladgáltam a ruhámban egyik virágostól a másikig, hogy csináljanak nekem egy rózsaszín csokrot:D

Neketek is vannak ilyen hülye álmaitok?

Egy hónap múlva lesz az esküvő.


2012. júl. 10. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt :D

Esküvő előtti napon álmodtam azt, hogy álltam a ruhámban a tükör előtt és vki rámszólt, hülyeséget csinálsz, fuss el. Hallgatnom kellett volna rá (szólhatott volna előbb):D


Viszont a te álmaid, csak az izgalom miatt vannak és ez normális.

2012. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is csak az idegesség miatt vannak rémálmaid.. nyilván ilyenkor az ember idegesebb, aggódik, hogy minden rendben legyen, hiszen ő lesz a főszereplő, neki kell a legjobban kinéznie, stb.. de minden rendben lesz majd meglátod. Te leszel a legszebb, mindenki Téged fog csodálni és mindenki nagyon jól fogja érzeni magát! :) én is ideges vagyok egy kicsit, de ez természetes ilyenkor szerintem.. hogy minden jól működjön és mindenki elégedett legyen.. jó lesz, majd meglátod! :) sok boldogságot kívánok!
2012. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt eddig. Azt álmodtam, hogy a visszajelzésnél mindenki azt mondta, hogy el tud jönni, viszont alig jöttek el páran, és azok is olyanok voltak akiket nem hívtunk meg...
2012. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja volt rémálmom, bár akkor még 2 hóna volt vissza az esküvőig. Mostanra már lenyugodtam :-)
2012. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy nemet mond a párom az oltár előtt.
2012. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden héten van legalább egy olyan álmom ami az esküvővel kapcsolatos. Mindig rossz, volt, hogy egy vendég elontotta az egészet, volt hogy kevesen jöttek el, én nem mentem el, felborult a torta mint a filmekben, a pap nem jó szöveget mondott.

nekünk augusztus elején lesz, azt sem tudom, hogy hol áll a fejem, pedig minden meg van már.

2012. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!