Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Picit karcos a karika gyűrünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit karcos a karika gyűrünk a párommal, az ékszerész tud vele valamit csinálni hogy esküvőre olyan legyen mint újkorába? És aki hordta esküvő előtt nem volt ezzel gondja?

Figyelt kérdés
Az enyémben van 13 kő ha ez változtat valamit. Köszönöm! :)
2012. júl. 12. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel tudják fényezni. Persze, a kövest drágábban.
2012. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

1. Szerintem ezt még egy ékszerész se mondja meg innen, vagyis látatlanban.

2. Aligha hiszem,(nagyon pici az esélye), hogy egy ékszerész épp itt van és nézi az oldalt.

2012. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán megcsinálják, olyan lesz, mint új korában. Felpolírozza, mint az autókat szokták. Csak ezt még könnyebb, mert nem festett, hanem egyforma anyagból van. Ha a kő is karcos, azt lehet, hogy cserélni kell.

Sok boldogságot! :)

2012. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megtudják csinálni a miénket is bevittük esküvő előtt tisztításra és rendbe rakták még a karcolásokat is nem volt vele semmi gond vidéken csinálták városba a kettő volt 3500 forint.
2012. júl. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig csak a bohócot poliroztam, de sztm. egy ószeres lazán megprütyköli a titeket is.
2012. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az eljegyzésre vettük meg a karikagyűrűket, az eljegyzés után pedig 13 évvel volt az esküvő. Én a terhességeimet leszámítva mindig hordtam a gyűrűmet, férjem pár évig hordta, mert utána olyan munkája lett, ahol nem lehetett. Elképzelheted milyen karcosak voltak, de minket ez nem érdekelt. Esküvő előtti nap szódabikarbónával kifényeztem és kész.
2012. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!