Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körasztal, U alak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körasztal, U alak, vagy sorok, vagy sima hosszúkásból több?

Figyelt kérdés

21x12 méteres terem, kb. 70 fős násznép.


Melyiknek milyen előnye, milyen hátránya van?


Nem sok esküvőbe járok, körasztaloson voltam, ami nagyon szép de nem tetszett, hogy én pont háttal ültem a párnak és folyton ki kellett tekerednem, vagy nem láttam semmit.


2012. júl. 19. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a legjobb, ha sorok vannak és valamelyik végén keresztben egy hosszú asztal, ahol a pár ül, meg a közeli hozzátartozók. Akkor mindenki lát mindent!
2012. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az U-alakra szavazok, ott megvan az az érzésem, hogy mindenkivel egy asztalnál ülök. :)))

A körasztalt semmiképp.

2012. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel "csak" 70-en lesztek,szerintem jó az U alak is! a körasztalos tényleg szép tud lenni,de én is úgy voltam mint te
2012. júl. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 loorien ***** válasza:
100%

A korasztal nagyon elegans, de nekem sem jon be, azon kivul amit te emlitettel a masik problema, hogy csak a ket melletted levo emberrel tudsz beszelgetni, mindenki mas mar tul messze van.

Az U alak jo, de ha svedasztalos megoldasos a vacsora, akkor kevesbe praktikus, ha valakinek sok emberen keresztul kell kimennie a bufehez (kiveve ha sok hely van az asztalok mogott, s tobb ember tud jarkalni egyszerre). A sorok szinten teljesen jo, nem jut eszembe hatrany.

2012. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mekkora a terem. Én így nem tudom elképzelni, hogy 12x12es. Na, az a lényeg, hogy ha nagy a terem és kevesen vagytok, akkor körasztal, mert különben üresnek tűnik.

Ha kicsit többen vagytok, akkor U alak.

Ha nagyon sokan vagytok, akkor sorok legyenek.


De szerintem kérd ki nyugodtan az étterem segítségét, nekem is ők ajánlották az asztalrendezést.

2012. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Micsoda szerencse, ha egy étterem mindkét megoldást tudja állni, általában, vagy az egyik vagy a másik.

Amúgy a körasztalos tényleg szebb.

Az Ú alakúnál a két belső sorban ülők pont úgy háttal vannak a párnak, mint a körasztalosnál is az, aki éppen úgy ül. Talán a főasztalhoz közlebb ülők, akik a belső sorban ülnek kisebbet kell tekerniük magukon és a ez a végén ülőkre is vonatkozik, csak a másik irányba:)

És a körasztalos megoldásnál nincs asztalvége! Ami kimondottan a kevésbé "fontos" távoli ismerősök, kisebb gyerekek helye volt. A távolabbi körasztalnál ülni nem olyan sértő, mint az asztalvégén.

A körasztalost jobban lehet beosztani a 8-10 fős társaságokkal. Az U asztalnál sem tud az ember csak a mellette ülővel, max a pont szembe ülővel beszélgetni, tehát kb 4 emberrel, ez a körasztalosra is vonatkozik, 2 jobbról, 2 balról.

Én a körasztalosra szavazok, az elegánsabb.

2012. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik nézőpont kérdése, én személyszerint nem bánnám, hogy ha nem tudnák minden verziót, mert akkor nem kellene itt meditálnom, hogy milyen alakzatban üljön a vendégsereg. :)


Közben nézelődtem, ezt nézzétek, ez még rosszabb, eddig azt se tudtam, hogy ennyi változat van: [link]

2012. júl. 19. 22:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint még rosszabb, mert még több közül lehet választani ezek szerint.
2012. júl. 19. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
te voltál a helyszínem,nekünk igy látatlanban nehéz eldönteni,hogy hogy is volna kényelmesebb. az a lényeg,hogy ne legyenek szorosan a vendégek.és maradjon hely még táncolni is.
2012. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindegyik kényelmesen elrendezhető, ezért érdekelt mások tapasztalata a dologgal kapcsolatban. Mert eddig pl. én is úgy képzeltem, hogy a kör az milyen jó, mert szép, de mióta voltam körasztalos esküvőn és pont háttal kellett ülnöm, már nem tartom olyan jó ötletnek. Fentebb írták is, hogy a beszélgetés szempontjából sem szerencsés, én mondjuk azt hittem, hogy csak én vagyok tök süket, de valóban, ha a kettővel mellettem lévővel akartam szót váltani, teljesen be kellett hajolnom a mellettem lévő elé, meg neki is, hogy halljuk egymást.
2012. júl. 20. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!