Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivtak leánybúcsúba, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivtak leánybúcsúba, de még sosem voltam. Mi a feladata annak, aki elmegy mint barát? Hogy kell öltözni? Mit kell vinni?

Figyelt kérdés
Ha nem megyek az esküvőre, akkor nem baj, hogy erre elmegyek?
2012. júl. 19. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, menjél csak, ha meghívtak, akkor biztosan szívesen látnak.

Attól függ, mit terveztek. Ha bulizni is elmentek, akkor bulizós cuccban menj. Ha csak étterembe mentek, vagy egyikőtök lakásában, házában lesztek, akkor is annak megfelelően, csinosan, de stílusodtól függően lehetsz kicsit szexi is, vagy elegáns.

2012. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy üveg pia meg esetleg valami vicces ajándék a menyasszonynak. Én kaptam fátylat, rózsaszín nyuszifüleket, fütyimércét, fehérneműt, ilyesmiket.

Midnegy hogy öltözöl fel, de legyél csini(ne farmer, póló, tornacipő, de nem is kisestélyi).

2012. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 19. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
én amikben voltam lánybúcsún úgy volt, hogy közösen összedobtuk a pénzt, és a menyasszony legjobb bnői elmentek és vettek sok-sok-sok vicces ajcsit. nincs senki, akit ismersz? kérdezd körbe, itt hogy lesz az ajándékozás. feladatod nincs, csak érezd jól magad :) (én is nagyon paráztam, mert alig ismertem ott vkit :S, de jóó lett!!!), piálj majd, legyél csini ruciban, olyan bulizós félében.:)
2012. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!