Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bűntudatom van. Jogosan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van. Jogosan?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelőtt voltunk lagziban. Puccos helyen tartották, hát gondoltuk illik rendesen felöltözni. Párom öltönyben ment, rajtam egy magas derekú ceruza szoknya volt (bézs szinű), fehér ing, bézs táska és cipő. A menyasszonynak nem volt kifogása az ellen, hogy a blúzom fehér lesz, de a nővére kiakadt rajtunk, hogy túlöltöztük őket. (Rajta fekete szatén ruha, párján farmer nadrág meg olyan "diszkós" ing.) Egész idő allatt mérgelődött.

A menyasszonyi csokrot én kaptam el, akkor meg azzal jött, hogy könnyű nekem, mert én magasabb vagyok. Mint később kiderült, ő a menyasszonnyal úgy beszélte meg,h neki dobja a csokrot. De én ezt honnan tudhattam volna? Ott ált még vagy 20 fiatal lány, aki a csokorra várt, nem csak én voltam az egyetlen. Most utólag bűntudatom van, mert úgy érzem, hogy elrontottam az esküvőt, hogy minden tervüket kereszteztem. Bocsánatot kérnék tőle, de azt sem tudom, hogy hogy kezdjek neki. Ti mit gondoltok?



2012. júl. 30. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem kérnék tőle bocsánatot, az ő szegénységi bizonyítványa, hogy nem öltöztek fel alkalomhoz illően ill. azért hisztizik, mert nem ő kapta el a csokrot.
2012. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jusson bocsánatot kérni ilyan dolgok miatt, amiről nem tehetsz!
2012. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Unokanővéred? Mármint a durci nővér. De tulajdonképpen mindegy is. Valamiért rossz kedve volt/van, rajtad akarja leverni. Én nem kérnék bocsánatot. ( Ez csak abban az esetben nem igaz, ha gondolatolvasó és jövőbelátó vagy. Akkor ugyanis értesültél volna időben, hogy rajtuk mi lesz, illetve, hogy mit beszéltek meg. És tehettél volna ellene. Így viszont ..... :D)
2012. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem unokanővérem, csak ismerősöm.
2012. júl. 30. 20:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek gonoszak... vedd már észre. :) Ne kérj bocsánatot tőle, hamar megbánhatod... vagy legalábbis előbb utóbb.


Irigység, kapzsiság, hiúság beszél belőle.

2012. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmiért nem kell bocsánatot kérned.

Inkább nekik kéne tőletek.

2012. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghívtak, biztos ismernek. Tudják rólad, hogy az alkalomhoz illően öltözöl. Ha féltékenyek vagy valami gondjuk van a jó ízléseddel, akkor minek hívtak meg? Hiszen tudták, hogy nem farmerban fogsz menni.

ami a csokrot illeti, ha már előre el volt döntve, hogy kinek szánták (ami szégyenletes hülyeség szerintem), akkor miért nem suttogták végig a "vendégsereget", hogy pl."remélem, sikerül xy-nak elkapnia". Biztos nem strapáltak volna marad érte. Ne kérj bocsánatot, nem te rontottad el a napjukat, hanem ők a sajátjukat.

2012. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
64%
mi ez egy boszorkány? hívd el hozzátok, lődd fejbe, és ásd el a kertetekbe. miután elolvastad ezt a javaslatot, töröld le
2012. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod a bocsánatkérésre... nem csináltál semmi rosszat, ezek primitív emberek.
2012. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj nem komplett. A házasság mániákus tyúkok szoktak kikészülni az ilyen hülye dogok miatt, ha esküvőről van szó. (mert fáj nekik, hogy őket nem veszik el)


Ne érezd magad rosszul. Ne foglalkozz vele.

2012. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!