Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Viselhet vki fehér menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselhet vki fehér menyasszonyi ruhát, ha úgy megy férjhez, hogy van egy 9 hónapos közös baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
A szokás szerint nem,de gyakorlatilag az lesz rajtad,amit szeretnél.Én 25 hetes voltam az esküvőkor,és én is fehérben voltam.Igaz fátylat nem vettem,helyette fehér rezgővirágokkal tűztük tele kontyomat.
2008. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze, manapság ez már nem számít. Az lehet rajtad, amit akarsz.
2008. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Persze, hogy lehet! Én kismama vagyok, jövőhéten lesz az esküvőm és én is fehér ruhában leszek, csak fátylam nem lesz.
2008. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne? Nem a középkorban élünk!!! Ha fehéret szeretnél, akkor viselj fehéret! És sok boldogságot! :-)
2008. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez az esküvő még kicsit odébb van, 2009.nyár! :)))
2008. máj. 8. 07:28
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
egészen hivatalosan fehéret csak érintetlen lány viselhet. Egyébként meg kit érdekel??? Miért ne érdemelnéd meg a fehéret...
2008. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Mikor összeházasodtunk (igazi álomlagzi volt), a kislányunk volt a koszorúslányom 2 és fél évesen. Hófehér uszályos ruhám volt, és senkit nem zavart. Nagyon gyönyörű volt minden.
2008. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm is így ment férjhez. És csodás fehér rucija volt. Nem emlékszem rá, hogy ezen bárki megbotránkozott volna. Hiszen ez a ti napotok.
2008. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
A szokásjog alapján NEM. A fehér a tisztaságot(ártatlanságot) jelképezi.Ez meg -ugye-tárgytalan.
2008. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
91%
Engem totál nem izgat, hogy lehet-e a szokások alapján fehéret viselni. Én azt fogok. Pedig addigra a mi kislányunk is pár hónapos lesz. Össze akartunk házasodni még a baba előtt, de a picur megelőzött minket, én meg nem szerettem volna pocakosan oltár elé állni. Nem azért, mert bármi rosszat gondolok azokról, akik ezt teszik, hanem egyszerűen nekem így esik jól. Na meg imádok táncolni és pocival nehezebb:-) . De ha pár hét múlva megszületik a pici lány, utána megint szóba fog kerülni az esküvő kérdése. És tutira fehér ruhát szeretnék majd.
2008. máj. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!