Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok! Esküvőtökre a hajatoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Esküvőtökre a hajatokat melyik fodrász csinálta? Szép lett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Losonczki Csilla csinálta a Kmethy György utcában.

Nagyon szép lett!

Csilla nem csak fodrász , de végzett sminkes is, korábban pedig stílustanácsadó is volt.

tehetséges és kreatív.


Nekem nagyon vacak, vékony szálú hajam van, mégis olyan kontyot kreált belőle, hogy mindenki kérdezgette, ugye póthaj volt. De nem....

2012. aug. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jóóóó.:-) Írjatok még!
2012. aug. 7. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a saját fodrászom, akihez mindig is járni szoktam Zuglóban a Róna parknál az M3-as mellett van a szalonja, Áginak hívják, a vezetéknevét még sosem mondta, egyszer egy újságon láttam, hogy Barta vagy Balla Ágnes, pontosan nem tudom. Nekem nagyon vékony szálú, kevés hajam van, de nem is hosszú, hanem csak egy rövid tépett, mindig lelapulós. Nekem szépen beszárította, tartotta magát a nap végéig, dúsnak hatott.
2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 loorien ***** válasza:
Erdei Detti, az uzlete az Attila uton van. Ha elindulsz a Moszkva tertol az Attila uton a Deli pu fele, az elso zebra elott van. Szuper lett a hajam!!!! Ha szeretned, privatban kuldok telefonszamot, nagyon-nagyon ugyes.
2012. aug. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tavaly Losonczi Csillánál voltam :) és a férjemnek is ő csinálta a melírt a hajába.
2012. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!