Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kísérjen majd az oltárhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kísérjen majd az oltárhoz?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi, hogy apám nagyon pici koromban hagyott itt minket. azóta már van felesége, családja. én édesanyámmal élek. a családunkban nagyon kevés férfi van( édesanyám öccse messze él, nagypapám meghalt.) úgy tervezem, hogy apámat, mivel semmi közünk nincs már egymáshoz nem is fogom meghívni az esküvőmre, mert csak balhézna. Ilyen helyzetben kit lehet felkérni, hogy kísérjen az oltárhoz? Édesanya csinálhat ilyet? Nem túl szokatlan? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 24. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A te helyzetedben mindenképpen édesanyámat választanám. Mindegy ki mit gondol, mindegy mennyire szokatlan, neked ő voltédesapád és édesanyád is egyben.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2012. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, és a jó kívánságot is! (:
2012. aug. 24. 08:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én párommal együtt vonultam be a templomba.

(biológiai apa mint neked,20éve nem is láttam,mostohafaterom nem épp alkalmas err,nagypapám már nem birt menni)

2012. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukáddal vonulj. Voltam már olyan esküvőn ahol így volt, nagyon megható volt, ott sajnos meghalt az apuka.
2012. aug. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben a vőlegénnyel vonulnék, ma már egyáltalán nem szokatlan.
2012. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is vőlegénnyel vonulnék de azzal menj akit te szeretnél mivel a te esküvőd :)


Sok boldogságot

2012. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!