Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen ruha elfogadható menyecs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ruha elfogadható menyecskeruhának? (lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 28. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze...én nem biztos hogy viselném, de ettől eltérve tetszik és szép :)

Sok boldogságot!

2012. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik, köszönjük! :)
2012. aug. 28. 21:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus menyecske ruha. Bár nekem nem tetszik! :)
2012. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl hosszú a szoknya, nem?. Ilyen ruha, de rövidebb szoknyával. Menyecskét eddig mindig kis rövid szoknyácskában láttam, vagy az én családom túl perverz?:D
2012. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenre gondolok: [link]
2012. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én láttam már ilyen menyecske ruhát,csak egy kicsit sötétebb volt, meg volt hozzá egy hosszú fehér kötény is. Sztem gyönyörű (bár nem az én stilusom, és nem is viselném)

Engem kimondottan taszitanak azok a rövid menyecskeruhák,amit az egyik válaszoló linkelt, nekem túl rövid, igy egy kicsit közönsége hatást kelt (de ez csak az én véleményem).

2012. aug. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez A MENYECSKERUHA, függetlenül attól, hogy a legtöbb menyasszony ma már nem venne fel ilyet, mert nem elég szexi, nem elég modern, meg mittomén. Teljesen elfogadható, hiszen ilyen az 'original' menyecskeruha, hossztól függetlenül.

Én arra nem válaszolok, hogy felvenném-e vagy sem, hisz

a) ez nem volt kérdés

b) nyilván azért kérdezted, mert Te fel szeretnéd venni, és ez a lényeg ilyenkor, nem a trend. Érezd jól magad benne! :)

2012. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ez egy tipikus, hagyományosnak mondható menyecske ruha. Nagyon szép, és abszolút viselhető.
2012. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha hagyományos, hagyományőrző esküvőtök lesz, akkor mindenképpen.
2012. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igen hagyományos, falusi hangulatú esküvőnk lesz, mert ő és a családja ill. én a nagyszüleimnél nevelkedtem falun, ezért mind kettőnk sokkal jobban hajlik az efféle esküvőre. :))
2012. aug. 30. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!