Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha rokonnak megyünk esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rokonnak megyünk esküvőjére, és csak a szertartásra vagyunk meghívva, illik vinni valami ajándékot?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk nagyon közeli rokonok, így egyáltalán nincs bennünk harag hogy a lagziba nem megyünk!

Csak nem tudom illik e ilyenkor borítékot/ajándékot adni?


2009. júl. 27. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem kell. Miért is kellene, ha csak a szertartásra mentek. Max. egy távíratot küldhetsz nekik, amiben gratulálsz. A lagziba általában azért visznek ajándékot, hogy vmilyen szinten "honorálják" a vendéglátást.
2009. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyukám munkatársának megyünk az esküvőjére, a szertartás előtt leszünk egy félórát a családnál, aztán polgári és templomi esküvő. Mi a menyasszonynak egy csokor virágot fogunk vinni, és valószínű, hogy egy üveg névre szóló bort az ifjú párnak. Szerintem valami ilyen apróságot ti is vihettek, de pénzt vagy nagy ajándékot nem kell.
2009. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, és értelem szerűen a lagziba mi sem megyünk, bár mi meg lettünk hívva, de sajnos nem tudunk ott lenni.
2009. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én egy csokor virágot vinnék. Nem is drága de mégis egy gesztus.
2009. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak tipp, de azt mondják, hogy lagziba nem illik virágot vinni, a menyasszonynak a meg pláne, hiszen a "főcsokor" már ott a van a kezében, a menyasszonyi csokor.
2009. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Egyetértek az előzővel. Szerintem sem szoktak lagziba csokrot vinni meg az olyan, hogy inkább csak a nőnek szól, nem a párnak. Én is egy gesztusszerű ajándékot adnék. Nem kell nagy dologra gondolni.
2009. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk szoktak adni virágot. Mi egyik ismerősnek,akinek szintén lagzijába nem voltunk meghivva egy szép kis csokrot vittünk. Unokatesóm is nagyon sok csokrot kapott esküvőjén, nálunk szokás virággal gratulálni.
2009. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is egyből virágra gondoltam (még a kommentek olvasása előtt), és ha teszel bele szalagot (gratulálunk az ifjú párnak szöveggel pl) akkor már nemcsak a nőnek szól
2009. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
10.05 ös vagyok, én 2 csokrot is kaptam, és nagyon örültem neki, lehet h mi nem vagyunk normálisak...
2009. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nagyon jó ötletnek tartom a névre szóló emlékbort :)) Szerintem ennél maradunk, mert ezt talán könnyebben akár bedobják egy táskába a lagzi alatt, mint a virágcsokrot :)


Mégegyszer köszönöm!

2009. júl. 27. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!