Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti hogyan választottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan választottatok esküvői ruhát? Hogyan döntöttetek? Milyen jótanácsotok lenne ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Menyasszonyi és vőlegény ruhával kapcsolatban is írjatok legyetek szívesek minél több véleményt!

2012. szept. 22. 21:16
 1/6 VVMMvvmm ***** válasza:
100%
Elegáns legyen és visszafogott!
2012. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak úgy tudok dönteni ha felpróbálom és meglátom hogyan is áll.Anélkül nem lehet.Hiába képzelem el,hogy ilyen meg olyan tetszik,ha rajtam rémesen néz ki,vagy jól áll de nem a stílusom.

Alkatodat vedd figyelembe és úgy döntsél.Ami előnyös emeld ki,de ami nem tetszik magadon azt kendőzd el.

Pl:Ha vastag a karod egy boleró jól jön,de ha vékony vagy és van melled akkor a pánt nélküli nagyon csini.

2012. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon tanácstalan voltam, igazából gyakorlatilag szinte minden ruha tetszett a képeken, és aggódtam, hogy majd nem tudok dönteni. Aztán elmentem több szalonba is felpróbáltam sok ruhát, csináltunk barátnőmmel, és anyukámmal fényképeket, és otthon megnézve őket azonnal tudtam melyik ruha az igazi! Mert rájöttem, hogy nem a ruha a fontos, hanem, hogy én tetszek benne magamnak! Szóval nálam az lett a befutó, amit ahogy megláttam a képen rögtön arra gondoltam, hogy wow, de jól nézek ki benne. És nem csak a ruhát néztem, hanem az összhatást, hogy illett hozzám az a ruha. Ott a szalonban a sok ruha között nem tudtam ezt így felmérni, nekem az otthon átnézés segített. Utána visszamentem újra felpróbáltam és már tetettem is félre :) utána már egy ruha sem tudott elbizonytalanítani :) Mert meglett az igazi :)
2012. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, minden ruhát fel kell próbálni.

Illetve még egy szempont, a dekoráció. A kettőnek hangulatban stimmelnie kell. Tegyük fel egy szűk szabású, modern ruhához nem illene egy tengerparti esküvő.

Az én ruhám pl romantikus stílusú volt, enyhe mályva díszítéssel és a dekoráció is ilyesmi volt. Az összhatásban sokat számít.

Illetve szerintem magatoknak válasszatok ruhát, ne úgy, hogy mit szólnak hozzá (ok azért a normális kereteken belül). Ez az egy napotok van, legyen minden nektek tetsző.

2012. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legen egyéniséghez illő, méretre szabott,elegáns.

Nekem nagyon nem tettszik, mikor az arának nagyon mély a dekoltázsa..Mert a ruhába jól kell érezni magad, mozogni, lehajolni,és ha azzal vagy elfoglalva, hogy felfelé huzigálod a ruhat, akkor egész éjjel ezzel leszel elfoglalva.

Most ezt tartom a legfontosabbnak, mert a multkori esküvőn az arának 2-3 alkalommal (ennyit láttam) kiesett (totál kibuggyant) a melle..AZ nem csak az arának volt nagyon ciki,a násznépnek is...ERRE FIGYELJETEK!

2012. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pub ***** válasza:
felprobaltam vagy 10 et aztan amik tetszettek azt feltettem es elvittem ocsemet, es amelyikre azt mondta h neki is tetszik azt megvettem. azert ot mert o vitt be a templomba
2012. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!