Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki fitalon ment ferjhez ( 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fitalon ment ferjhez ( 23 alatt), megbantatok a dontest? Hanyan vannak, akik egyaltalan nem?

Figyelt kérdés
Ertek kritikak ezzel kapcsolatban? Hany eve voltatok egyutt es hany evesek voltatok?
2012. szept. 24. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért bánták volna meg? A megfelelő emberhez kell hozzá menni.
2012. szept. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen egyszerű lenne kedves első!


Sokan vannak a környezetemben, akik megbánták. És nagyon sokan,akik boldogan élnek. Nem csak párválasztási kérdés. Az új életvitelt is el kell fogadni.

2012. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Nőknél 30-35 év a legideálisabb,férfinál 35-40.Komolyan így gondolom.
2012. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
19 évesen mentem férjhez, még főiskolára jártam. 35 éves házasok vagyunk, nem bántam meg. De abban az időben eleve korábban házasodtak az emberek. Házasság előtt nem éltek együtt, akkoriban az még etikailag elfogadhatatlan volt.
2012. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Én 22 évesen mentem férjhez, a párom akkor 29 éves volt, 6 éve voltunk együtt, ebből 4 évig már jegyben jártunk.

Most, 28 évesen, egyáltalán nem bántam meg, nagyon szeretjük egymást, épp az első babánkat várjuk.

Kritikát nem kaptunk érte, csak a korkülönbség miatt néha.

2012. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Húgom 21 éves volt, az egész család ellenezte. Elváltak, mindenben mellette álltunk támogattuk, nem volt "én megmondtam" hozzáállás.


Igazából nem csak a fiatalsággal volt a baj, hanem hogy mind a ketten egyetemre jártak, a házasság előtt nem éltek együtt, külön a szülőktől.


A házasságnak szerintem akkor van értelme, ha a pár önálló életet kezd, nem pedig beköltöznek az egyikük gyerekkori szobájába.

2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem bántam meg, pedig egy idő után elváltam. Ha tehetném, újra 23 éves kor alatt mennék férjhez.
2012. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

22 évesen mentem férjhez.nem bántam meg!!!

mondjuk az igazsághoz hozzátartozik hogy már terhes voltam,de egyébként is terveztük hogy összeházasodunk. :)

de előtte is már 4 évig együtt éltünk.

azóta már majdnem 4 éves a lányunk és van egy 3 hónapos kisfiunk is.

26N

2012. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

17,5 évesen mentem férjhez és nem bántam meg. Már 11 éve együtt vagyunk jóban-rosszban. :) 2 gyermekünk van, amikor összeházasodtunk 1,5 éve voltunk együtt.

Rengeteg kritika ért ezzel kapcsolatban, sokan azt mondják, hogy még nem éltük ki magunkat, hiba összeházasodni az első szerelmünkkel...

Szerintem ez hülyeség. Amikor megismerkedtünk rögtön éreztem, hogy ő a lelkem másik fele, feltétel nélkül szeretem. Mégis mit kellett volna tennem? Elküldeni azzal a szöveggel, hogy bocsi, de még ki kell próbálnom 2-3 pasit előtted? :) Onnantól kezdve, hogy megismerkedtünk más nem létezik számomra, beleszerettem a lelkébe. :) Ezt pedig csak az értheti meg, aki már átélte ezt az érzést.

2012. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
21 évesen mentem hozzá a férjemhez, ez 7,5 évvel ezelőtt volt, akkor már 4 éve voltunk együtt. Nem bántam meg, mai napig jó a házasságunk,
2012. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!